Köpeğim Kuyruğuna ve Elime Saldırıyor

Instagram'dan @hayvanlarnet'i takip et!

atunga37

Hayvansever
Kopek Dostu
Merhaba arkadaşlar,

1.5 yaşında bir ToyPoddle sahibiyim. Bundan yaklaşık 6-7 ay önce köpeğim kendi kuyruğunu dakiakarca kovalamaya başladı, ilk olarak böyle bir davranış bozukluğu yaşadık. Günler geçtikçe köpeğim onu yıkarken,tararken veya giydirirken hırlamaya başladı. Hırlaması öyle ilerlediki kuyruğunu koparıcak derecesinde ısırıyor kuyruğunu hırlamayla birlikte. Eğer elimi o ara yaklaştırırsam benide ısırmaya çalışıyor. Bu olayı yaşadığımız zaman onu olduğu yerde bırakıp başka bir yere gidiyorum. Çok pişman oluyor isteyerek yapmıyor sanki ona zarar vereceğim sanıyor. Hırlamasını ve ısırmasını durdursam bile sürekli elime bakıyor, elimden gözünü ayırmıyor yani ona zarar vereceğimi zannediyor. Bu sorunu çözemiyoruz veterinerimiz yardımcı olamıyor. Siz fikirlerinizi paylaşırsanız sevinirim.

Gülce

Hayvansever
Kemirgen Dostu
Bu konuda profesyonel bir destek almanız köpeğiniz için daha iyi olabilir. Ebru Yalçın veya Gökhan Durukan'ın bu konuda size yardımcı olabileceğini düşünüyorum. Dilerseniz önce onlarla iletişime geçin. 🐾

atunga37

Hayvansever
Kopek Dostu
Bu konuda profesyonel bir destek almanız köpeğiniz için daha iyi olabilir. Ebru Yalçın veya Gökhan Durukan'ın bu konuda size yardımcı olabileceğini düşünüyorum. Dilerseniz önce onlarla iletişime geçin. 🐾
Cevap için çok teşekkür ederim. Bu isimlerle iletişime geçeceğim.