Köpeğim için en iyi tercih

Instagram'dan @hayvanlarnet'i takip et!

AOSman

Hayvansever
Kopek Dostu
Merhabalar arkadaşlar benim yaklaşık 2 yaşında kırma bir köpeğim var daha öncesinde evde bakıyordum fakat çok önemli sebeplerden dolayı bakamadığımız (daha doğrusu vakit olmadığı) için babaanneme vermistim fakat artık kimse bakamıyor Bir de köpeğim sahiplendiği kişilerden başka kisilere saldırgan tavırlar sergiliyor bu yüzden sizce barınağa vermeli miyim?

Gülce

Hayvansever
Kemirgen Dostu
Barınakta depresyona girecektir. Barınaklar kesinlikle çok kötü yerler, hayvanların ne ile beslendikleri dahi belli olmuyor bazı barınaklarda. Başkasına sahiplendirmeniz daha doğru olacaktır. Köpek bakımı konusunda bilgili biri köpeğinizi eğitebilir ve köpeğinize ömür boyu yuva olabilir. Mutlaka şansınızı deneyin derim.

AOSman

Hayvansever
Kopek Dostu
Barınakta depresyona girecektir. Barınaklar kesinlikle çok kötü yerler, hayvanların ne ile beslendikleri dahi belli olmuyor bazı barınaklarda. Başkasına sahiplendirmeniz daha doğru olacaktır. Köpek bakımı konusunda bilgili biri köpeğinizi eğitebilir ve köpeğinize ömür boyu yuva olabilir. Mutlaka şansınızı deneyin derim.
Ben de aynı şeyi düşündüğüm için çok uğraştım sahiplendirmek için fakat ona bir yuva bulamadım. O yüzden de son tercihim olarak onu düşündüm. O kadar sahiplenen bir hayvan ki beni korumak için kangalın boynuna atlamıştı (tabi sonra köpeğimi zor kurtardık orası ayrı mesele)

Gülce

Hayvansever
Kemirgen Dostu
Birkaç derneğin, sosyal medyada çok takipçili kişilerin sizin için paylaşım yapmasını rica edebilirsiniz. O şekilde daha hızlı yuva bulabilirsiniz. Dediğim gibi barınak en son seçeneğiniz olmalıdır. Barınakta hastalanabilir ve ölebilir.

AOSman

Hayvansever
Kopek Dostu
Birkaç derneğin, sosyal medyada çok takipçili kişilerin sizin için paylaşım yapmasını rica edebilirsiniz. O şekilde daha hızlı yuva bulabilirsiniz. Dediğim gibi barınak en son seçeneğiniz olmalıdır. Barınakta hastalanabilir ve ölebilir.
Kesinlikle çok haklısınız yardımınız için teşekkür ederim deneyeceğim sahiplendirmek için başka yerleri de.

zbtys

Hayvansever
Kopek Dostu
bana bilgilerini verirseniz yardımcı olurum belki birini bulmanıza ama şunu da söyleyeyim köpeğe iyi gelmiyorsanız barınağa vermeniz daha iyidir.

AOSman

Hayvansever
Kopek Dostu
bana bilgilerini verirseniz yardımcı olurum belki birini bulmanıza ama şunu da söyleyeyim köpeğe iyi gelmiyorsanız barınağa vermeniz daha iyidir.
Benim köpekle anlasamama gibi bir derdim yok ben size telefon numaramı buraya yazayım siz bana WhatsApp den yazwrsaniz ben size tüm hersekilde soylerim