Köpeğim Evde Tek Başına Yardımcı Olur Musunuz:?

Instagram'dan @hayvanlarnet'i takip et!

feyzabilgic

Hayvansever
Kopek Dostu
Bütün günümü işte geçiriyorum.Köpeğim ise evde tek başına onu besleyecek kimsem yok evimde işe uza nasıl bir çözüm yolu bulabilirim?

ceylin

Hayvansever
Kedi Dostu
12 yaşındayım babam ile beraber siteyi buldum. kedi beslemek istiyorum. ama anne ve babam izin vermiyor. ben çok istiyorum ne yapmalıyım?

Tevfik

Hayvansever
Kedi Dostu
@feyzabilgic, bu konu hakkında size en iyi tavsiyeyi @socrabbit verir diye düşünüyorum. @ceylin, Babanızla beraber buldunuz siteyi? Babanız kediyi istiyor, sadece anneniz mi istemiyor?

Gülce

Hayvansever
Kemirgen Dostu
Bütün günümü işte geçiriyorum.Köpeğim ise evde tek başına onu besleyecek kimsem yok evimde işe uza nasıl bir çözüm yolu bulabilirim?
Sizin iş saatlerinizde köpeğinizi gezdirip birkaç saat dahi olsa onunla ilgilenebilecek bir bakıcı bulmanızı tavsiye ederim. Uygun fiyatlara köpek gezdiricisi bulmak mümkün :)

Gülce

Hayvansever
Kemirgen Dostu
12 yaşındayım babam ile beraber siteyi buldum. kedi beslemek istiyorum. ama anne ve babam izin vermiyor. ben çok istiyorum ne yapmalıyım?
Kediyi sahiplendiğinizde onun da ailenin değişmez bir parçası olacağını, sorumluluklarını alsan bile aynı evi paylaşacağınızdan dolayı ailenin sorun yaratabileceğini lütfen unutma. Ailenin de bu duruma sıcak bakması koşuluyla geçici yuvaya ihtiyacı olan bir kediyi birkaç günlüğüne eve alıp beslemeyi deneyebilirsiniz. Eğer ailen de bu duruma alışır ve kalıcı olarak bir kedi sahiplenmeyi isterse o zaman kediyi bilinçli bir şekilde bakman için sana yardımcı olmaya hazırız. Eğer kedi dışında başka bir canlı istersen; kuş, kaplumbağa, guineapig gibi daha sakin canlıları sahiplenebilirsin. Ailenin de küçük boyutlu hayvanlara daha ılımlı yaklaşacağı düşüncesi içerisindeyim.