Köpeği esir etmeden beslemek

Instagram'dan @hayvanlarnet'i takip et!

Lutf10

Hayvansever
Kedi Dostu
Merhaba ben apartmanda yaşıyorum ve burada köpek bakamıyorum.
Bir bağ evimiz var 250 mt ve telle çevrili.
Buraya haftada 1 belki 2 gün gidiyoruz.
Ben buraya köpek bağlamadan bir köpek sahiplenip güzelce kulübe yapsam ve yetecek kadar yemek ve su versem kendisi istediği zaman oradan ayrilabilecek olsa bu şekilde bakabilir miyim sizce kaçar gider mi veya bakmam köpek açısından kötü mü olur

Arndiol

Hayvansever
Kedi Dostu
köpekler ilgiye ihtiyac duyan canlılardır. haftada 1-2 gün hariç yalnız kalan köpeklerin hem eğitimi hem psikolojisi kötü olur.

günlük düzenli ilgilenecek birisi gerekli.

mama ve suyu değiştirilmeli zaten, haftalık mamayı önüne koydugunuzda hem bayatlar hem 2 günde bitirip ac kalır

Lutf10

Hayvansever
Kedi Dostu
köpekler ilgiye ihtiyac duyan canlılardır. haftada 1-2 gün hariç yalnız kalan köpeklerin hem eğitimi hem psikolojisi kötü olur.

günlük düzenli ilgilenecek birisi gerekli.

mama ve suyu değiştirilmeli zaten, haftalık mamayı önüne koydugunuzda hem bayatlar hem 2 günde bitirip ac kalır
Benim demek istediğim serbest biçimde yaşayan bir köpek düşünüleceğiz sokak köpeği gibi.
Ve buna kulübe ve yem vereceğim buraya alışması için yani buraya mecbur bırakmayacağım ama gezip dolaşıp tekrar buraya uğrar mı bu sekil bakmak benim isteğim

Arndiol

Hayvansever
Kedi Dostu
sımdı anladım. evet ugrar, düzenli besleme yaparsanız o bölgeyi ve sizi de sahiplenir.