Duyuru Konulara Artık Video Ekleyebilirsiniz

Instagram'dan @hayvanlarnet'i takip et!

Tevfik

Hayvansever
Kedi Dostu
Merhaba değerli hayvansever dostlarım, @Arndiol bugün bana hatırlattığı işlemi etkin hâle getirdim. Artık konulara küçükte olsa videolar eklenebilecek. Nasıl mı? Bunun detaylı bir şekilde tarihini size anlatacağım.

Yapmanız gereken ilk işlem, Dosya ekle alanına tıklamak.

dosya-ekle.PNG

Daha sonra telefondan veya bilgisayarınızdan videoyu seçiyorsunuz.

video-seciyoruz.PNG

Seçtiğimiz video aşağıda görüldüğü gibi gözükmektedir. Aynı zamanda uzantısıda .mp4 olarak çıkmaktadır.

dosyalara-eklendi.PNG

Görmüş olduğunuz gibi yanlarında Ekle seçenekleri mevcut. Yazınızın bir alt satına geçip Ekle dediğiniz zaman, videonuz konu içerisine eklenecektir.

Video boyutu maksimum 13 mb. olarak ayarlanmıştır, neden yüklenmiyor dediğiniz vakit çok yüksek ihtimalle dosya boyutunu aşmış oluyorsunuzdur. İlerleyen zamanlarda çok daha yüksek videolar ve görseller yükleme işlemi gerçekleştireceğim.

Aynı zamanda ben de 4K videoyu çok hızlı bir şekilde yükledi, yükleme işlemi tamamen internet hızınız ile alakalıdır.

Arndiol

Hayvansever
Kedi Dostu
Hayırlisi olsun çok sevindim.
Artık çeşitli sorunları açıklamaya uğraşmak yerine video ile ekleyebilirsiniz. Daha kolay yardımcı olabiliriz;)

Tevfik

Hayvansever
Kedi Dostu
@Arndiol, kesinlikle. Yazılı olarak anlattıktan sonra video ekleyebilirler. Dediğim gibi şu an sunucumuz 13 mb. kadar izin veriyor ama başlangıç için oldukça ideal düşüncesindeyim. Görüntü kaliteside bozulmuyor 13 mb. kadar :)