Duyuru Konu Açmaktan ve Yorum Yazmaktan Çekinmeyiniz

Instagram'dan @hayvanlarnet'i takip et!

Tevfik

Hayvansever
Kedi Dostu
Merhaba değerli hayvansever dostlarım, sitemizi açalı yaklaşık 5 ay olmuştur. Sitemizin amacı tüm hayvanseverleri bir oraya toplamak, içten ve samimi bir ortam yaratabilmektir. Dikkatimizi çeken bir durumdan dolayı bu konuyu açmaktayım.

Hiçbir zaman konu açmaktan ve yorum yazmaktan çekinmeyiniz. Sitemizin asıl amacı budur, birbirimize destek olmak, daha güzel bir ortam sağlayabilmektir. Daha önceki konularımızda forum kuralı olarak belirttiğimiz gibi, herhangi reklam da, küfür - argo, rahatsız etme gibi olaylarda direkt olarak kişiyi uzaklaştırıyoruz.

Aklınıza takılan her ne olursa olsun hayvanlar adına yazmaktan çekinmeyiniz. Ayrıca sohbetler kategorimizde heyecanınızı, mutluluğunuzu, sinir olduğunuz şeyleri, kısacası tüm duygularınızı da paylaşabilirsiniz.

Hayvanlarla kalın...
hayvanlar-logo.png

Gülce

Hayvansever
Kemirgen Dostu
Konu açmaktan yorulduysak napıyoruz...

Tevfik

Hayvansever
Kedi Dostu
@socrabbit, 15 yıldır açıyorum, eğer enerjim yerindeyse hâlen gelecek bizimdir.

Sinemelawen

Hayvansever
Kedi Dostu
Bu ara paso yorum atıyorum 😃

Begüm

Hayvansever
Kedi Dostu
Açıkçası ben çekinmiyorum sormak istediğim her soruyu soruyorum, eğer bir bilgim varsa onu da paylaşırım. Bilgisi olan kişiler yeni konular açması bizler gibi hayvanlar konusunda acemi olan kişilere çok iyi gelecektir diye düşünüyorum

Tevfik

Hayvansever
Kedi Dostu
Forumun amacı birlik, beraberlik, aile olabilmektir. İlerleyen zamanlarda daha samimi olacağımız ve birlikte nice güzel işler yapabileceğimizden hiçbir şüphem yok. Aynı şehirde olanlar buluşmalar dahi yapabiliriz ilerleyen vakitler de.