Kolay Kırılan Yavru Kedi Mamaları

Instagram'dan @hayvanlarnet'i takip et!

falhal5834

Hayvansever
Kedi Dostu
arkadaşlar kedim kuru mamayı kırarken zorluk çekiyor kolay kırılan çok pahalı olmayan mamalar varmı tavsielerinizi bekliyorum

Arndiol

Hayvansever
Kedi Dostu
Şu an hangi markayı kullanıyorsunuz

Fiyat aralığı verirseniz yardımcı olabiliriz

falhal5834

Hayvansever
Kedi Dostu
Şu an hangi markayı kullanıyorsunuz

Fiyat aralığı verirseniz yardımcı olabiliriz
ben su an prochoice yavru kedi mamasi kullaniyorum 60 tl 2 kg bu civarlarda veya daha altta olabilir guvendiginiz mama felan 70 tl de olabilir sıkıntı yok bana listelerseniz minnettar olurum 😉👍

Gülce

Hayvansever
Kemirgen Dostu
Daha önce önerdiğim mamalara göz atma şansınız oldu mu?

Gülce

Hayvansever
Kemirgen Dostu
Golosi ve Mystic'e göz atmanızı öneririm. Bu markalardan memnun kalacağınızı düşünüyorum. :)

Arndiol

Hayvansever
Kedi Dostu
Pek fazla seçenek yok gulce nin dediği mamalar o kategori için en Iyisi ;)

falhal5834

Hayvansever
Kedi Dostu
Golosi ve Mystic'e göz atmanızı öneririm. Bu markalardan memnun kalacağınızı düşünüyorum. :)
golosi guzelmidir icerigini incelediginiz zaman onu alabilirim :)
gülce abla aslinda yaklasik 1.5 ay sonra erkek kedimi kisirlastiricam ben diyorumki yuksek kilolu alayim uyguna gelsin ortalama 10-15 kg mama icin 300-350 tl arasi butcem var bana ne onerirsin ben matisse dusundum farminanin mali icerigide guzel tavsiyelerini bekliyorum 😉👍

Son düzenleme:

Gülce

Hayvansever
Kemirgen Dostu
Bir mamayı satın almadan önce mutlaka küçük pakette alıp denemenizi öneririm. Bir problem yaşarsanız hem elinizde 10 kilo mama kalmış olur hem de paranız boşa gider.
Golosinin içeriği o fiyat aralığı için oldukça iyidir. Matisse çoğu kedide tüy dökümüne ve alerjiye yol açtığından pek tavsiye etmiyorum.

falhal5834

Hayvansever
Kedi Dostu
Bir mamayı satın almadan önce mutlaka küçük pakette alıp denemenizi öneririm. Bir problem yaşarsanız hem elinizde 10 kilo mama kalmış olur hem de paranız boşa gider.
Golosinin içeriği o fiyat aralığı için oldukça iyidir. Matisse çoğu kedide tüy dökümüne ve alerjiye yol açtığından pek tavsiye etmiyorum.
goloside karar kildik o zaman golosi Türk malimi peki ben turk ureticiler olursa iyi olur diyr Türk ureticelerinden almak istiyorum ayrica Felicia ya ne dersiniz?

Gülce

Hayvansever
Kemirgen Dostu
Golosi İtalyanlar tarafından üretiliyor. Yanlış hatırlamıyorsam Mystic Türk malıydı. Diğer Türk malı mamalar ev kedisine verilecek kadar kaliteli değildir, tavsiye etmem.

Arndiol

Hayvansever
Kedi Dostu
Felicia'yı ben kullandım. Cok sert bir mama. Sizin kritere uymuyor.

Golosi'de gerçek et oranı varken felicia tamamen tavuk proteini. Yani düzenli beslemeye uygun bir mama değil bizim görüşümüze göre.

uzayli

Hayvansever
Kedi Dostu
Ben mystic kullanıyorum arada çat çut sesler cikartiyor, bazisini kiriyor bazisini kirmadan yuvarliyor sanirim, memnunum da bence deneyebilirsiniz 1.5 kg 40 liraya almistim

Vinda

Hayvansever
Kedi Dostu
Ben de şuan prochoice kullanıyorum. Kedimin başlarda kırmadan direkt yuttuğunu fark ettim. Değiştirecektim ama son bir haftadır kırarak yiyor. Diş dökme zamanında olduğundandı sanırım. Felicia kullanmıştım, prochoice mamaya göre taneleri daha küçüktü onu kırarak yiyordu hep.