Kocapati Köpek Maması Nasıl?

Instagram'dan @hayvanlarnet'i takip et!

pac

Hayvansever
Kopek Dostu
merhabalar gülce başta olmak üzere bilgi sahibi kişilerden yorum olmak istiyorum birol başyiğitin markası sanırım kocapati
öncesinde felicia,pro performance gibi mamalarda kullandım ama şuanda msytic kullanmaktayım
veya sizin bir öneriniz varmı melez bir köpek 4.5aylık 13 kılo

Moderatör tarafında düzenlendi:

Serkan

Hayvansever
Kopek Dostu
Merhaba, Kocapati markası genelde birçok hayvan sever tarafından beğeniliyor. Özellikle yavru köpek mamalarının çok sevildiğini duyuyorum.

• Beğen
Tepkiler: pac

Gülce

Hayvansever
Kemirgen Dostu
Öncelikle fazla marka değiştirmek iyi değildir. Köpeğinizde devamlı mama değişimi yaparsanız bir süre sonra ishal gibi hastalıklar gözlemleyebilirsiniz. Eğer Mystic'i köpeğiniz tüketebiliyorsa Mysticten devam edebilirsiniz. Kocapati ne çok iyi ne de çok kötü bir mama. İmkânınız varsa daha iyi bir markaya geçmenizi öneririm ama Mystic'den Kocapati'ye düşmenizi pek tavsiye etmem.

pac

Hayvansever
Kopek Dostu
aslında bende değiştirme taraftarı değilim sizinde dediğiniz gibi ama pek severek tüketmiyor o yüzden en uygununu arıyorum daha düşük olduğunu bilmiyordum mesela daha yüksek derken bir tavsiyeniz varmı

Gülce

Hayvansever
Kemirgen Dostu
Brit fresh, brit care, naturea, Natures Protection tavsiye edebilirim. Dilerseniz kocapatiyi de deneyin ancak Mystic'i sevmemişse onu sever mi pek emin olamadım.

pac

Hayvansever
Kopek Dostu
İnceledim önerdiğiniz markaları gayet besleyici ve kaliteli mamalar fakat benim bütçemi aşıcak baya bir inceleme yaptım kendi bütçemde dediğiniz gibi mystic en iyisi gibi görünüyor bir tek pro performance ile arasında kalmıştım değer olarak mystic daha iyi gibime geldi teşekkürler yardımlarınız için