Kızım Lucy

Instagram'dan @hayvanlarnet'i takip et!

Arndiol

Hayvansever
Kedi Dostu
Selam;

Bu gördüğünüz yeni kızım Lucy. Evin kücük hanımefendisi.

3 aylık bir sokak kedisi. Gecici evde duruyordu, zor durumdaydı kıyamadık bizim Luna'ya kardeş olarak sahiplendik.

1 ay öncesinde arkada 2 bacağı da tutmuyormuş , pireleri varmış ve cok kötüymüş. Geçici annesi onu iyileştirmiş, şimdi sapasağlam.

Biraz parazitimiz var, tüylerimiz sağlıksız ama yeni evinde güzel bir beslenme ile cok güzel bir hanımefendi olacak kendisi. 1350 agırlıgında, uzunboylu bir kız.

Normalde başka kedi sahiplenecektik, ancak sakatlık geçirmesi nedeniyle tekrar birşey olur mu korkusu ve siyah olması yüzünden kimse onu sevmemiş istememiş korkmuş :(

Cok üzüldük, tekrar sokağa dönmesin dedik evimize aldık. Cok uslu dediler ısırmaz dediler ama hanfendi parmak canavarı, ısırmaya bayılıyor.

Ama Luna'nın aksine sürekli sürtünme sevdirme derdinde, tabi biz görmedik böyle şeyler şaşırdık :D bizim Luna sosyopat oldugundan sevdirmez böyle.

Birkaç ay geçsin beslenme günlüğü ile beraber tajip ederiz kendisini.

lucy 3.jpeg

lucy 3-2.jpeg

Tevfik

Hayvansever
Kedi Dostu
Lucy büyüdüğünde de aşırı güzel bir kedi olacak ♥️ Size sonsuz teşekkür ederim hocam, gerçekten sağ olun var olun. Ben evimi komple sokak kedileri ile doldurmak istiyorum ama annem aşırı derece rahatsız oluyor (hastalığından dolayı) yoksa çok içim gidiyor. Bizler de olabildiğince dışarıda rahat etmelerini sağlıyoruz.

Arndiol

Hayvansever
Kedi Dostu
Aslında siyahiz ama böyle çıkmış.
1 Ay sonra beslenme günlüğü ile Karşınızda olacağız:)
20201205_225241.jpg

ilaydasena06

Hayvansever
Kedi Dostu
Lucy adını görünce çok duygulandım benim de 2 yıl önceye kadar bir kedim vardı onunda adı lucy idi. Oğlumu ben kaybettim sizin ki umarım upuzun sağlıklı bir yaşam sürer. Bakışlarını yediğim ne de tatlı maşallah

Arndiol

Hayvansever
Kedi Dostu
Lucy adını görünce çok duygulandım benim de 2 yıl önceye kadar bir kedim vardı onunda adı lucy idi. Oğlumu ben kaybettim sizin ki umarım upuzun sağlıklı bir yaşam sürer. Bakışlarını yediğim ne de tatlı maşallah

tesekkur ederim, ömrü uzun olsun diye elimizden geleni yapıyoruz :)

başınız sagolsun tekrardan.