Kısırlastırmanın erkek kediye etkileri

Instagram'dan @hayvanlarnet'i takip et!

Nurilyy

Hayvansever
Kedi Dostu
Arkadaslar benim 9 aylık bir kedim var ve 2 ay öncesine kadar gayet sakinken şuan geceleri asla susmuyor. Ve yanına gittiginizde sizinle oynamıyor ya da farkli bisey yapmıyor normalde de çok hiperaktif bir kedi değil ilk kedim olduğundan çok bir bilgim yok sebebi hakkinda eğer kısırlaştırırsam gece miyavlamaları son bulur mu?

Arndiol

Hayvansever
Kedi Dostu
Kısırlaştırmak hem erkek hem dişi kedi için son derece faydalı.

Gece kızgınlık nedeniyle olan miyalamalar durur. Kızgınlıktaki kaçma eğilimleri ve hareketleri son bulur.

Ömrünü uzatıp , böbrek yolu problemi gibi sorunların da önüne gecer 9 ay kısırlaştırma için ideal bir dönem, kızgınlıgı gectiğinde bence direk veterinere götürün.

Azzuro

Hayvansever
Kedi Dostu
Kısırlaşırsa rahat eder. Benim görmeyen bir ledim var sabahlara kadar bağırırdı çok zayıflamıştı çok rahatadı kısırlsşınca erkek kedilerin çok kolay çabucak iyileşiyolar

Nurilyy

Hayvansever
Kedi Dostu
Kısırlaştırmak hem erkek hem dişi kedi için son derece faydalı.

Gece kızgınlık nedeniyle olan miyalamalar durur. Kızgınlıktaki kaçma eğilimleri ve hareketleri son bulur.

Ömrünü uzatıp , böbrek yolu problemi gibi sorunların da önüne gecer 9 ay kısırlaştırma için ideal bir dönem, kızgınlıgı gectiğinde bence direk veterinere götürün.
Çok sağolun peki kızgınlığının geçtiğini nasıl anlarım
Kısırlaşırsa rahat eder. Benim görmeyen bir ledim var sabahlara kadar bağırırdı çok zayıflamıştı çok rahatadı kısırlsşınca erkek kedilerin çok kolay çabucak iyileşiyolar
Teşekkür ederim 😊

Azzuro

Hayvansever
Kedi Dostu
Miyavlamaları kesilince hemen götürün .kızgınlıkta evden kaçabiliyorlar dikkat edin. Kısırlaşınca sakinleşiyorlar daha çok uyuyorlar Kısırlaştıktan sonra kısır kedi maması kullanın bu

Aquafilozof

Hayvansever
Balik Dostu
Merhabalar. Kısırlaştırma faydaları olacaktır. Sorunlarınız büyük oranda azalır.
İyi günler.
Harun Hatimi.

Yagmurakgl

Hayvansever
Kedi Dostu
Arkadaslar benim 9 aylık bir kedim var ve 2 ay öncesine kadar gayet sakinken şuan geceleri asla susmuyor. Ve yanına gittiginizde sizinle oynamıyor ya da farkli bisey yapmıyor normalde de çok hiperaktif bir kedi değil ilk kedim olduğundan çok bir bilgim yok sebebi hakkinda eğer kısırlaştırırsam gece miyavlamaları son bulur mu?
Benim Kedimde 8 aylıkken başladı gece miyavlamaları ısırmayan kedim ısırmaya falan başladı erkek kedi benimde :) kısırlaştırdım 2 gün içinde gece miyavlamaları kesildi daha bi yakın oldu bize zaten mırmır bir kediydi ama agresifleşmişti kızgınlığa girdiğinde bir de idrarını eve yapmaya başlamıştı çok geçmeden bu yaptıklarını huy edinmeden kısırlaştırmanızı tavsiye ederim

Arndiol

Hayvansever
Kedi Dostu
Kısırlaştırma kesınlıkle cok önemli bir süreç.

Doğasıyla oynuyorsunuz falan gibi konuşan cehalet bireylerini ciddiye almayın.

mdiler27

Hayvansever
Kedi Dostu
Kısırlaştırma kesınlıkle cok önemli bir süreç.

Doğasıyla oynuyorsunuz falan gibi konuşan cehalet bireylerini ciddiye almayın.
Bende kızımı cumartesi kısırlaştırdım ama maması değişmesi lazımmış hocam mama olarak ne önerirsiniz böyle içeriği güzel olan