Kısırlaştırma sonrası

Instagram'dan @hayvanlarnet'i takip et!

Gülce

Hayvansever
Kemirgen Dostu
Benzerliklerini şu şekilde gösterebilirim. Birkaç tane de kaliteli marka paylaşacağım.

Hills Tavuklu Kısır Kedi Maması
1583162714729.png

Trendline Somonlu Yetişkin Kedi Maması
trendline somonlu.PNG

New Cat Somonlu Yetişkin Kedi Maması
newcat somonlu.PNG

Obivan Tavuklu Kedi Maması
obivan tavuklul.PNG

bowie

Hayvansever
Kedi Dostu
Yeni mamaya param kalmadı artık son birkaç ayda hastalık ve kısırlaştırma vs hepsi üst üste gelip çok para harcayınca. O bir buçuk kiloyu mecburen yemek zorunda kalabilir. Sonrasında sadece proplan alırım o zaman.

Gülce

Hayvansever
Kemirgen Dostu
Kısa süreli kullanılabilir ancak uzun süreli kullanımda ciddi zarara yol açar. Proplan kısır ve yavru kedi mamasını öğün verirken gramajla karıştırarak verirseniz bir sorun olmaz. Diğer ayda Hills kullanırsınız veya Hills mama kullanan satabileceğiniz/takas yapabileceğiniz biriyle değiştirirsiniz. Burada da ilan açabilirsiniz. Almak isteyen çıkabilir.
,

bowie

Hayvansever
Kedi Dostu
Takas zor, satış da... Keşke alacak birilerini bulsam da satabilsem... Elimdeki Nd kitten'i bile satamadım. Petshoplarda deneyeceğim şansımı. Elimdeki tüm mamalar bitince de artık proplan alırım. Facebook kelepir gruplarında da genelde ucuz mamaları daha ucuza alıyorlar( Enjoy gibi), proplan, Nd, Hills gibi pahalı mamaları da pahalı buluyorlar dolayısıyla bunların bir- iki kilosunun fiyatıyla 15 kilo öbüründen almak mantıklı geliyor.

Gülce

Hayvansever
Kemirgen Dostu
Belki let go işe yarayabilir. Uygulamayı hiç kullanmadım ama kullananı çok :)

bowie

Hayvansever
Kedi Dostu
İlk olarak oradan denemiştim. Bilmiyorum ne yapacağım. Dışarı çıktığım gün petshop gezmeyi düşünüyorum. Ya da ilanı tekrar açacağım.