Kısırlaştırma Sonrası Gece Miyavlama

Instagram'dan @hayvanlarnet'i takip et!

Miela

Hayvansever
Kedi Dostu
Kısırlaştırılan dişi kedi gece miyavlar mı? Bizim yaklaşık 2 hafta oldu kısırlaştıralı fakat bugün kafalığını çıkardım gece kızanda gibi miyavlıyor bu geçici bir durum mu acaba şaşkınım.

Sinemelawen

Hayvansever
Kedi Dostu
Normal geç olduğu için bir süre sonra düzelir. Bizim arkadaşın kedisi de veteriner yüzünden 1 yaşından sonra kisirlastirildi. Onda da ayni şeyler oldu. Bir süre sonra düzelir merak etme :)
Ama gene de yarın bir ameliyatı yapan veri ara sor. Normal der muhtemelen de işi garantiye almak lazım.

Begüm

Hayvansever
Kedi Dostu
Acaba kısırlaştırdıktan sonra acı mı çekiyor? O yüzden mi miyavlıyor? @Miela öğrendikten sonra bizimle de paylaşabilir misin rica etsem?🙏🏻

Miela

Hayvansever
Kedi Dostu
Şuanda yapmıyor inşallah çekmiyordur çünkü kediler pek acılarını gösteren hayvanlar değil acı acı değilde kızgınlıkta nasıl seslerinin yankılanacağı yerlerde miyavlıyorlar aynı kızgınlık miyavlamasıydı ama kızgınlık belirtisi göstermiyor başka.

Ebru

Hayvansever
Kedi Dostu
Kısırlaştırılan dişi kedi gece miyavlar mı? Bizim yaklaşık 2 hafta oldu kısırlaştıralı fakat bugün kafalığını çıkardım gece kızanda gibi miyavlıyor bu geçici bir durum mu acaba şaşkınım.
Normaldir.Aci çekiyor.

Miela

Hayvansever
Kedi Dostu
Acı falan çekmiyordu kedim. Yanlış bilgilendirme olmasın. Miyavlama sebebi hormonların daha düzene girmemiş olmasıydı. O durum kısa sürede düzeldi. Kedimizde çok sağlıklı ve keyfi çok daha yerinde.