Kısırlaştırılmış kedi mamasi tavsiyesi

Instagram'dan @hayvanlarnet'i takip et!

Daenerys1907

Hayvansever
Kedi Dostu
Merhaba arkadaşlar daha once açılmış konulari okudum ama benim kedim de biraz göbekte var o yuzden yeni konu açmak istedim.

Kedimi kisirlastirdim 7 gün eski mamasini yemeye devam etsin dedi veteriner simdi kısırlaştırılmış mama önerisi istiyorum. Royal canin kitten kullanıyor. Gobekli ve kısır kedi icin fiyat performans maması arıyorum. Önerilerinizi bekliyorum bugun siparis gecmem gerekiyor teşekkürler

Tevfik

Hayvansever
Kedi Dostu
Merhabalar, kedi mamaları kategorimiz içerisinde bulabilirsiniz :) birçok kısırlaştırılmış kedi maması tavsiyesi mevcuttur

Daenerys1907

Hayvansever
Kedi Dostu
Merhabalar, kedi mamaları kategorimiz içerisinde bulabilirsiniz :) birçok kısırlaştırılmış kedi maması tavsiyesi mevcuttur
Merhaba evet mevcut okudum ama benim kedim de ekstradan göbek var diyet mama filan kullanmam gerekir mi onun icin actim konuyu zaten?

Gülce

Hayvansever
Kemirgen Dostu
Diyet mama ile kısır mamanın bir farkı yok. Kısır veya Light olarak adlandırılan mamalardan kullanabilirsiniz. Kısırlaştırma sonrası egzersiz önem taşımaktadır. Yeterli egzersiz ve doğru beslenmeyle obeziteden korunabilirsiniz. Yaş mama, ödül maması gibi kilo yapıcı hazır besinlerden uzak durup ek besin vermek istediğinizde doğal besinlere yönelmenizi tavsiye ederim.
Bütçe sınırı ve sevdiği aromayı söylerseniz daha rahat yardımcı olabilirim mama konusunda :)

Daenerys1907

Hayvansever
Kedi Dostu
Diyet mama ile kısır mamanın bir farkı yok. Kısır veya Light olarak adlandırılan mamalardan kullanabilirsiniz. Kısırlaştırma sonrası egzersiz önem taşımaktadır. Yeterli egzersiz ve doğru beslenmeyle obeziteden korunabilirsiniz. Yaş mama, ödül maması gibi kilo yapıcı hazır besinlerden uzak durup ek besin vermek istediğinizde doğal besinlere yönelmenizi tavsiye ederim.
Bütçe sınırı ve sevdiği aromayı söylerseniz daha rahat yardımcı olabilirim mama konusunda :)
Merhaba kuru mama royal canin kitten kullaniyoruz. Acikcasi sevdigi aromayi bilmiyorum yas mama icinde gourmet kiyilmis tavuklu. Su an royal canin kullandigim icin ordan soylecem fiyat Royal canin fiyat aralaginda oneri alabilirim teşekkürler

Gülce

Hayvansever
Kemirgen Dostu
Alışkın olduğu markadan devam edebilirsiniz dilerseniz.
  1. True Instınct
  2. N&D
  3. Proplan
Bu 3 markanın hem fiyat-içerik kalitesini tutturduğunu hem de diğer mamalara kıyasla daha sağlıklı olduğunu düşünüyorum.

Daenerys1907

Hayvansever
Kedi Dostu
Alışkın olduğu markadan devam edebilirsiniz dilerseniz.
  1. True Instınct
  2. N&D
  3. Proplan
Bu 3 markanın hem fiyat-içerik kalitesini tutturduğunu hem de diğer mamalara kıyasla daha sağlıklı olduğunu düşünüyorum.
Profine aldim sizin eski gönderileriniz de görerek iyimidir?

Gülce

Hayvansever
Kemirgen Dostu
İçeriği geliştirilirse çok daha kaliteli olabilecek bir marka ancak bu haliyle de kullanabilirsiniz. Tüy dökme ihtimaline karşı ara sıra sakatat verebilirsiniz. Eski mamadan yeni mamaya geçişi direkt yapmamanızı tavsiye ederim :)