Kısır Kedi Maması Tavsiyesi

Instagram'dan @hayvanlarnet'i takip et!

isos81

Hayvansever
Kedi Dostu
@socrabbit Valla dediğiniz gibi oldu, kediler hiç sevmedi Advance mamayı. Halbuki N&D'yi yaş mama gibi yemiş, silip süpürmüşlerdi :( Bu paket bitene kadar idare edip tekrar N&D'ye döneceğim sanırım. Keşke küçük paket alıp deneseydim öncesinde...

Gülce

Hayvansever
Kemirgen Dostu
Sokağa da birer kap bırakıp çabuk bitmesini sağlayabilirsiniz :D Dilerseniz satıp yeniden n&d de alabilirsiniz eminim bu mamayı kullanan birçok kedi vardır.

isos81

Hayvansever
Kedi Dostu
Almak isteyen olursa süper olur. Var mıdır forumda kullanan? Uygun fiyattan veririm :)

Gülce

Hayvansever
Kemirgen Dostu
Başlık açıp daha fazla kişinin görmesini sağlayabilirsiniz. Fiyat, mama ne kadar kullanıldı, içerik, mamanın görseli gibi detayları da eklerseniz seviniriz :)

isos81

Hayvansever
Kedi Dostu
@Gülce

Merhaba Gülce Hanım. Daha önce bu başlıkta konuşmuştuk. ND mama kullanıyorum biliyorsunuz. Tekrar mama almam gerekiyor. Sizin tavsiyeleriniz üzere Fitmin alayım bu kez diye düşündüm.

1.5 kg alıp denemek mi mantıklı, yoksa kedileriniz her halükarda bayılacak, boş yere 1.5 kg alma, 10 kg al mı dersiniz :)

Bir de tahılsız/tavuklu almayı planlıyorum ama Urinary olan versiyonu da var. Daha önce kedilerimden birisinde Üre/Kreatin problemi olmuştu. Hangisi tercih etmeliyim?

Teşekkürler

Gülce

Hayvansever
Kemirgen Dostu
Fitmin'i neredeyse tüm kediler seviyor ancak kesin konuşmam pek doğru olmaz. Başta 1,5 kilo alıp daha sonra 10 kg almanızı tavsiye ederim.
Urinary ile tahılsız tavuklu mama arasında çok ciddi bir fark yok. Risk almak istemiyorum derseniz Urinaryi tercih edebilirsiniz, urinary içerik olarak da güzel. :)

isos81

Hayvansever
Kedi Dostu
Fitmin'i neredeyse tüm kediler seviyor ancak kesin konuşmam pek doğru olmaz. Başta 1,5 kilo alıp daha sonra 10 kg almanızı tavsiye ederim.
Urinary ile tahılsız tavuklu mama arasında çok ciddi bir fark yok. Risk almak istemiyorum derseniz Urinaryi tercih edebilirsiniz, urinary içerik olarak da güzel. :)

Merhaba. Teşekkürler bilgilendirme için. Dediğiniz gibi 1.5 kg aldım. Ancak Kısır olan model kalmamış alacağım yerde. Urinary modeli de hindili olunca nedense kıyamadım kedilerime :) Delicious olan Geyik etli olanı tercih ettim. Dilerim kedilerim beğenir.

rumeysa

Hayvansever
Kedi Dostu
Merhaba, ben de fitmin Kısır mama almak istiyorum internette sadece bir yerde 350 TL ye bulabildim ama urinary daha iyi sanki neden hindili olduğu için tercih etmediniz ve nereden aldınız?

isos81

Hayvansever
Kedi Dostu
Merhaba, ben de fitmin Kısır mama almak istiyorum internette sadece bir yerde 350 TL ye bulabildim ama urinary daha iyi sanki neden hindili olduğu için tercih etmediniz ve nereden aldınız?

Merhaba,

Ben kendim hindi sevmediğim için kedilerim de sevmez diye düşündüm 😁 İdrar yönünden rahatsız olan kedim için halihazırda özel mama ve ilaç kullanıyorum. O yüzden kısır kedi maması (tavuklu) tercih ederim büyük ihtimalle. Bu arada Delicious olanı zevkle yediler.