Kimler Ne İşler Yapıyor?

Instagram'dan @hayvanlarnet'i takip et!

Tevfik

Hayvansever
Kedi Dostu
Merhaba değerli hayvansever dostlarım,

Bugün biraz yapmış olduğumuz işlerden bahsedelim. Kimler ne iş yapıyor? Nerede çalışıyorlar?

Sizler ne işlerle meşgulsünüz?

Remediless

Hayvansever
Kopek Dostu
Merhabalar, ben bir yazilim sirketinde sistem analizcisi olarak calisiyorum. Bizim tarafta calisma saatleri biraz daha uygun 8-17 veya 9-18 arasi calisiyoruz.

Scarlett

Hayvansever
Kus Dostu
Eski bir konuyu hortlatıyorum, bende bir grafikerim. Açık hava reklamcılığı ve kurumsal kimlik alanlarında tecrübem olsada artık evden promosyon ürün tasarlayıp üretip satışını yapıyorum. Halen freelancer olarak hizmet verdiğim firmalarımda var 😊

Arndiol

Hayvansever
Kedi Dostu
Global bir firmanın arge bölümünde ekip sorumlusuyum, ancak yillar önce işçi olarak ise basladigim icin hala saat ucretli çalışanım, 8-6 çalışıyorum 5 Ya da 6 gün.

Gülce

Hayvansever
Kemirgen Dostu
Ben yazmamışım, eksik kalmayayım. :) İçerik-metin yazarıyım, freelance çalışıyorum. Aynı zamanda öğrenciyim. :D

Ekinoks

Hayvansever
Kedi Dostu
Eh ben de eksik kalmayayım dedim. Ben de bilgisayar mühendisiyim. Sağlık alanında yapay zeka çalışan bir şirketteyim.:)

duyqu

Hayvansever
Kopek Dostu
kuyumculuk sektorunde taki tasarimcisiyim kendi ofisim oldugu icin calsima saatleri 24 saate kadat cikiyor neyseki can yoldasim kopegim benimle ayni yerde durabiliyorda ozlem cekmiyoruz :giggle::giggle:

Gülce

Hayvansever
Kemirgen Dostu
kuyumculuk sektorunde taki tasarimcisiyim kendi ofisim oldugu icin calsima saatleri 24 saate kadat cikiyor neyseki can yoldasim kopegim benimle ayni yerde durabiliyorda ozlem cekmiyoruz :giggle::giggle:
Takı tasarımı hep ilgimi çekmiştir, yaratıcı olmadığımdan ben yapamazdım sanırım. Eminim çok keyifli bir iştir. :)

Minik Tavşi

Hayvansever
Kus Dostu
Galiba bir ben boşum Ev Hanımıyım atanmayı bekleyenlerden. Uluslararası Ticaret ve Lojistik Yönetimi mezunuyum özel sektör de iş alanım çok ama eşimin işi gereği özel sektörde çalışma imkanım şuan için yok bende atama bekliyorum 😊

dvrzener

Hayvansever
Yilan Dostu
Hayvanlara olan ilgim çok ve bu yüzden telefonum bilgisayarım heryerde onların kapak fotograflarıyla dolu :)
Geçenlerde keşfettiğim mükemmel bir sayfada 4k wallpaper fotofrafları buldum