Kendimi tanıtıp yerimi alayım!

Instagram'dan @hayvanlarnet'i takip et!

JagerModus

Hayvansever
Kus Dostu
Selamlar ben Burak. yaşım henüz genç fakat hayvanlara olan sevgim çocuk yaşlarımda başladı.

Şu an 3 adet destekçim olan muhabbet kuşum var. ve onları çok seviyorum :)
Ayriyetten bulunduğum semtte belki onlarcada pati dostum var, onlarıda çok seviyorum :) hayat serüvenime elimden geldiğince onların sayesinde devam ediyorum.

Tevfik

Hayvansever
Kedi Dostu
Değerli Burak kardeşim, hoş geldin sefalar getirdin. Benim de bir tane muhabbet kuşum var, kategori'ye ekledim görürsün ileride :)

Mersin de ben patiler için park alanı gördüm çok fena hoşuma gitti. Bence bu proje tüm şehirlerde olmalıdır diye düşündüm, sahil yolundaydı sanırım yanlış hatırlamıyorsam?

destanhbf

Hayvansever
Selamlar ben Burak. yaşım henüz genç fakat hayvanlara olan sevgim çocuk yaşlarımda başladı.

Şu an 3 adet destekçim olan muhabbet kuşum var. ve onları çok seviyorum :)
Ayriyetten bulunduğum semtte belki onlarcada pati dostum var, onlarıda çok seviyorum :) hayat serüvenime elimden geldiğince onların sayesinde devam ediyorum.
bu serüvende senide bizlerle görmek sevindirici güzel kardeşim. aramıza hoşgeldin :)

JagerModus

Hayvansever
Kus Dostu
Değerli Burak kardeşim, hoş geldin sefalar getirdin. Benim de bir tane muhabbet kuşum var, kategori'ye ekledim görürsün ileride :)

Mersin de ben patiler için park alanı gördüm çok fena hoşuma gitti. Bence bu proje tüm şehirlerde olmalıdır diye düşündüm, sahil yolundaydı sanırım yanlış hatırlamıyorsam?
Evet Büyükşehir Belediye'si bunun için çalışıyor şu ana kadar pozcu ve mezitli semtlerinde birer adet patipark inşa ettiler. Gayet hoş oldu bu... Hoşgeldin diyen tüm arkadaşlarıma'da teşekkür ederim ayriyetten :)