Kekliğin boğazına bir şey kaçtı

Instagram'dan @hayvanlarnet'i takip et!

EkinKeklik

Hayvansever
Kus Dostu
Merhabalar, bazı kişiler eskiden yavru bir kekliği yakalamışlardı ve bakıyorlardı. Bir şekilde denk geldik ve sahiplendik. Evet, biliyorum bu iyi bir şey değil ama zaten doğadan alınmıştı maalesef ve uçamıyordu. Yani amacımız kekliğe zarar vermek değildi. Soruna gelecek olursak haftasonu dışarı çıkardık ve çimenlerin arasında toprağı eşelemeye ve besin bulmaya çalışıyordu. O ara babam vardı ve keklik birden boğulma gibi sesler çıkarmaya başladı ve ağzını sürekli açıp kapatmaya başladı. Bugün de babam veterinere götürdü ve boğazına bakınca bir şey görememiş veteriner ve geri göndermiş. Ben de sizlere danışmak istedim. Yardım eder misiniz? Çok üzülüyorum, hayvan yemeden içmeden kesildi. Geceleri bile uyuyamıyor ve biz de çok baktık bir şey göremedik. Ayrıca belki kayganlaştırıcı etkisi yaratır diye biraz zeytin yağı verdik ama işe yaramadı.

Tevfik

Hayvansever
Kedi Dostu
Bu konuda sizlere bunu yapmanızda fayda var desem yalan olur. Ben de merak ediyorum bu durumu, sizi yanlış yönlendirmek istemem. Sizi yönlendirecek bir yorum gelirse ben de okuyup bilgi sahibi olmak isterim, çok geçmiş olsun.

EkinKeklik

Hayvansever
Kus Dostu
Bu konuda sizlere bunu yapmanızda fayda var desem yalan olur. Ben de merak ediyorum bu durumu, sizi yanlış yönlendirmek istemem. Sizi yönlendirecek bir yorum gelirse ben de okuyup bilgi sahibi olmak isterim, çok geçmiş olsun.
Çok teşekkür ederim. Umarım düzelir. Moralim çok bozuldu. Hayvan kim bilir nasıl acı çekiyor.

Tevfik

Hayvansever
Kedi Dostu
Çok teşekkür ederim. Umarım düzelir. Moralim çok bozuldu. Hayvan kim bilir nasıl acı çekiyor.

Sizi gerçekten çok iyi anlıyorum, neler yaşadığınızı az çok hissedebiliyorum ama dediğim gibi yanlış bir yönlendirme yapmak istemiyorum size karşı. Herhangi bir yanlış yönlendirme hayatına mâl olabilir.