Kedinin kapı aralığına sıkışması

Instagram'dan @hayvanlarnet'i takip et!

yunuscelik

Hayvansever
Kedi Dostu
Arkadaşlar babam yanlışlıkla kızımı kapıya sıkıştırmış ne derece bilmiyorum eve geldiğim de koltukta oturuyordu herhangi bir anormalliği yoktu şöyle kontrol et vs. Öneriniz var mıdır ?

Arndiol

Hayvansever
Kedi Dostu
Konu olarak açtım ben sizin adınıza.

Bende çekyat a sıkıştrmstm, garibim nasıl çırpınmıştı.

Kediyi gözlemleyin, vücudunun her yerine masaj yapın , acıma ağrı tepkisi veriyor mu bakın.

Birşey olsa belli ederdi bence, geçmiş olsun.

yunuscelik

Hayvansever
Kedi Dostu
Konu olarak açtım ben sizin adınıza.

Bende çekyat a sıkıştrmstm, garibim nasıl çırpınmıştı.

Kediyi gözlemleyin, vücudunun her yerine masaj yapın , acıma ağrı tepkisi veriyor mu bakın.

Birşey olsa belli ederdi bence, geçmiş olsun.
Çok teşekkür ederim açtığınız için. Kafasını sıkıştırmış sanırım. Biraz miyavlamış kaçmış annemin dediğine göre. Okşadım herhangi bir tepki vs. vermiyor hareketlerinde değişiklik yok.
Mesela şuan tepki falan vermediği ama sonradan oluşabilecek herhangi bir sorun olabilir mi ?

Arndiol

Hayvansever
Kedi Dostu
Okşamak yerine masaj yapa yapa tüm vücudu mıncıklayın, baskı yaparak daha iyi sonuç elde edersiniz.

Açıkçası sonradan birşey çıkar mi bir bilgim yok ama zaten birşey olsa belli eder her türlü.

Endişe etmeyin herkesin başına geliyor :) gözlemleyin yeter.

Sinemelawen

Hayvansever
Kedi Dostu
Eşim de kuyruğunu sıkıştırmıştı yanlışlıkla nasıl bagirmisti evladım 😭
Arndiolun dediği gibi hafif sert masaj yapın, belli olur zaten. Kafasına iyice bakın, kızarıklık, kanama vs var mı diye.

yunuscelik

Hayvansever
Kedi Dostu
Eşim de kuyruğunu sıkıştırmıştı yanlışlıkla nasıl bagirmisti evladım 😭
Arndiolun dediği gibi hafif sert masaj yapın, belli olur zaten. Kafasına iyice bakın, kızarıklık, kanama vs var mı diye.
Ama durmuyorlarki yerlerinde sesinide duymuyorsunuz bir kere ayağımın dibine uyumuş kıl payı basmadım kafasına.

Arndiol

Hayvansever
Kedi Dostu
Dikkatli olmak lazım

Lucy m simsiyah, karanlıkta üstüne basmamak için ışık kurdum evin bazı yerlerine:D

yunuscelik

Hayvansever
Kedi Dostu
Dikkatli olmak lazım

Lucy m simsiyah, karanlıkta üstüne basmamak için ışık kurdum evin bazı yerlerine:D
Ya en çok korktuğum şey bir gün böyle salakça şeyden bir şey olacak diye korkuyorum. Sen git o kadar bak kedine toz kondurma ama başımıza gelenlere bak.

Senavak

Hayvansever
Kedi Dostu
Arkadaşlar babam yanlışlıkla kızımı kapıya sıkıştırmış ne derece bilmiyorum eve geldiğim de koltukta oturuyordu herhangi bir anormalliği yoktu şöyle kontrol et vs. Öneriniz var mıdır ?
Veteriner bize denge problemi yürüyüşünde değişiklik oluşmadıysa bir problem yoktur demişti