Kedimizi kısırlaştırmak istemiyoruz ama sürekli ağlıyor...

Instagram'dan @hayvanlarnet'i takip et!

sibel yılmaz

Hayvansever
Kedi Dostu
2 yaşında oğlumuz kızışma döneminde sürekli ağlıyor. Şuan çiftleştirmek için uygun bir kedi bulamadık. Sakinleştirici damlayı veterineri önermiyor.

Ekran Resmi 2020-01-07 00.45.26.png

Ekran Resmi 2020-01-07 00.45.38.png

Gülce

Hayvansever
Kemirgen Dostu
Biraz sabrederseniz kızgınlık dönemi bittiğinde kısırlaştırabilirsiniz. Kaç gündür devam ediyor?

Tevfik

Hayvansever
Kedi Dostu
Öncelikle Sibel hanım çok muhteşem bir kediye dostluk ediyorsunuz. Bu konuda hem fikirizdir :)

Irkından dolayı kısırlaştırmak istemeyebilirsiniz fakat kısırlaştırdığınız vakit kediniz çok daha sağlıklı bir hâl alacaktır. Daha mutlu, daha huzurlu ve daha sakin bir kedi olacaktır. Sakinlikten kastım, saldırganlığı olmayacaktır.

Naçizane tavsiyem; eğer bir ömür yanında olmasını istiyorsanız kedinizin, kısırlaştırın derim. Eğer ben bu dostumun doğası ile oynamak istemiyorum derseniz, size de saygı duyarım. Kısırlaştırma olayı ile yapacağınız tüm işlere saygı duyarım fakat lütfen o canların satışını yapmayın, bizler bu duruma sonuna kadar karşıyız...

sibel yılmaz

Hayvansever
Kedi Dostu
Öncelikle Sibel hanım çok muhteşem bir kediye dostluk ediyorsunuz. Bu konuda hem fikirizdir :)

Irkından dolayı kısırlaştırmak istemeyebilirsiniz fakat kısırlaştırdığınız vakit kediniz çok daha sağlıklı bir hâl alacaktır. Daha mutlu, daha huzurlu ve daha sakin bir kedi olacaktır. Sakinlikten kastım, saldırganlığı olmayacaktır.

Naçizane tavsiyem; eğer bir ömür yanında olmasını istiyorsanız kedinizin, kısırlaştırın derim. Eğer ben bu dostumun doğası ile oynamak istemiyorum derseniz, size de saygı duyarım. Kısırlaştırma olayı ile yapacağınız tüm işlere saygı duyarım fakat lütfen o canların satışını yapmayın, bizler bu duruma sonuna kadar karşıyız...

Kedimiz gercekten çok güzel olduğu gibi huyuda normalde çok güzel çok uslu, satışını kesinlikle yapamayız. Sadece 1 tane de olsa kedimizden bir yavrumuz olsun istiyoruz. Sonrasında kısırlaştırmak istiyoruz. Ama güzel bir dişi bulma cabamız var