Kedimin yüzüne ne olmuş olabilir?

Instagram'dan @hayvanlarnet'i takip et!

uzayli

Hayvansever
Kedi Dostu
Arkadaşlar 2 aylık bi kedim var dün yüzünde şöyle bi yara gibi bi şey farkettim, bugün de geçmedi. Ne olmuş olabilir bilgisi olan varsa yazarsa gerçekten çok sevinirim. Evde başka kedi yok, dışarıya çıkmıyor, aklıma sadece kaşınırken tırnağıyla yapmış olabilir fikri geliyor, veya kedilerde bazen akne çıkabileceği yazıyor, bu da bir tür akne olabilir mi, lütfen fikirlerinizi yazın, canı yanıyodur diye çok üzülüyorum :(

Ekli dosyalar

• 20201220_214346.jpg
    20201220_214346.jpg
    1 MB · Görüntüleme: 40
  • 20201220_214429.jpg
    20201220_214429.jpg
    1.2 MB · Görüntüleme: 36

kadir3x

Hayvansever
Kedi Dostu
Kediniz çok hareketli felan mi? Koşarken biyere takilmiş olabilir.fiziki travma gibi gözükuyor.

Son düzenleme:

Begüm

Hayvansever
Kedi Dostu
Çok geçmiş olsun Kadir beyin dediği gibi bir yere takılmış veya hareket anında bir yere çarpmış olabilir tabiki deneyimli arkadaşlar mutlaka yorumlayacaklardır bu durumu

Gülce

Hayvansever
Kemirgen Dostu
Elbette buradan kesin bir şey söylemek mümkün değil ama kendi kendine kaşınırken veya oynarken yara yapmış olabilir. Şimdilik yarayı takip edip enfeksiyon kapmadığından emin olun derim. Yara kabuğu oluşmuş mu?

uzayli

Hayvansever
Kedi Dostu
Kediniz çok hareketli felan mi? Koşarken biyere takilmiş olabilir.fiziki travma gibi gözükuyor.
Gündüzleri sürekli uyur ama geceleri ordan oraya koşar evet bi yere de çarpmış olabilir sanırım

Çok geçmiş olsun Kadir beyin dediği gibi bir yere takılmış veya hareket anında bir yere çarpmış olabilir tabiki deneyimli arkadaşlar mutlaka yorumlayacaklardır bu durumu
Teşekkür ederim cevabınız için

uzayli

Hayvansever
Kedi Dostu
Elbette buradan kesin bir şey söylemek mümkün değil ama kendi kendine kaşınırken veya oynarken yara yapmış olabilir. Şimdilik yarayı takip edip enfeksiyon kapmadığından emin olun derim. Yara kabuğu oluşmuş mu?
Kabuk göremedim ben henüz açık gibi umarım bi şey olmaz, salı veteriner randevumuz vardı zaten yine onlara da sorarım. Cevabınız için çok teşekkür ederim, enfeksiyon kaptığını nasıl anlarım acaba şişer mi veya büyür mü?

Gülce

Hayvansever
Kemirgen Dostu
Yara tam olarak kabuk tutmamış olur ve iltihaplı görüntüye sahiptir. Veteriner hekiminiz de detaylı inceleyip ona göre bir yol izleyecektir. :)