Kedimin yavrusunun bir gözü kapalı ve simsiyah, ne yapmalıyım?

Instagram'dan @hayvanlarnet'i takip et!

ahmet_df

Hayvansever
Kus Dostu
Sokak kedilerim var. Bir tane kızım var, kendi zaten küçük bir şey, yeni doğurdu 3 tane, 3'ü de sağlıklı çok şükür. Hele iki tanesi atmaca gibi. Fakat bir tanesinin sağ gözünde siyahlık var, diğerlerinin gözü açıldı... Bu yavrunun sağ gözü görmüyor galiba, orası simsiyah. Yavrular fare gibi küçücük. Tek annesi yaklaşabiliyor, ben bile 1 ay geçmesine rağmen yaklaşamıyorum, çok ürküyorlar, kaçıyorlar. Bu yavru kedi birde halsiz. Umarım yaşar, kardeşlerinin yanına çıkıyor, fakat hep sakin bir kedi... Annesi emziriyordur, fakat dediğim gibi biraz sıkıntılı bir yavru... Ben ne yapabilirim?

Tevfik

Hayvansever
Kedi Dostu
Merhabalar @ahmet_df öncelikle sitemize hoş geldiniz, naçizane tavsiyem; biraz daha bekleyin derim. Yeni doğum yaptığından bahsettiniz, ilk başlarda açıkçası benim de öyle kaygılarım oluyordu. Hatta son doğum yapan kedimizin iki gözünün kör olduğunu ve engelli olabileceği şüphesine kapılmıştım, fakat şu an maşallahı var... oldukça sağlıklı bir şekilde hareket ediyor.

Biraz daha bekleyin, eğer düzelme olmaz ise gerekli müdahaleleri yapmaya çalışırız. Eğer bir fotoğrafı var ise (çekebilirseniz) eklemenizi rica edeceğim. Fotoğrafı olursa kedinin elimizden daha fazlasının geleceğinden hiç şüpheniz olmasın.

Gülce

Hayvansever
Kemirgen Dostu
Sadece yazı ile yardımcı olmamız maalesef imkansız lütfen bir fotoğraf ekleyin

Miela

Hayvansever
Kedi Dostu
Bebekken gözleri öyle oluyor ne kadarlıklar şuan bazen karakter dolayısıyla da yavrular birbirinden farklılık gösteriyor. Diğerlerinin göz bebekleri çıktı mı ortaya?

Gizem

Hayvansever
Kedi Dostu
kedinizin son durumu nedir? bilgi verebilir misiniz? düzelttiniz mi? neler yaptınız? bayağı merak ettim kedinizi.