Kedimin Testisinde Tuvalet Sonrasi Sarilik Var

Instagram'dan @hayvanlarnet'i takip et!

Ahmeticr

Hayvansever
Kedi Dostu
Merhaba arkadaslar, kedim tuvaletini yaptıktan sonra dikkatimi cekti testisinde bu şekilde sarilik gordum bir kac gun once gormustum ikinciye gorunce suphelendim sizce ne olabilir daha once yaşayan var mi? Yardimci olursaniz cok sevinirim.
IMG_20220405_172608_1.jpg

Furkan

Yönetici
Kopek Dostu
Merhaba.
Daha önce hiç denk gelmedim ancak ishal olmuş olabilir mi? Sanki dışkı bulaşması gibi duruyor.

Arndiol

Hayvansever
Kedi Dostu
Dışkı kıvamı nasıl?

Beslemesini nasıl yapıyorsunuz , son dönemde farklı bir mama ya da değişiklik yaptınız mı

Ahmeticr

Hayvansever
Kedi Dostu
Merhaba.
Daha önce hiç denk gelmedim ancak ishal olmuş olabilir mi? Sanki dışkı bulaşması gibi duruyor.
Hocam testisin üzerinde bu sarılık. Dışkısıyla alakasız yerde yani. Dün akşam veterinere götürdüm kontrolleri sağladı bir sıkıntı göremedi bir kaç gün gözlemleyeceğim tuvaletini yaparken zorlanıyor mu diye
Dışkı kıvamı nasıl?

Beslemesini nasıl yapıyorsunuz , son dönemde farklı bir mama ya da değişiklik yaptınız mı
Dışkısında bir sorun yok gibi. Mama değişikliği yapmadım hocam. Sadece stick almıştım geçen hafta ondan verdim.

Arndiol

Hayvansever
Kedi Dostu
biraz üşütmüş olabilir, bence bir problem yoktur.

dışkısını takip edin, wc tutamama problemi olursa veterinere götürün mutlaka

Rmeysa

Hayvansever
Kedi Dostu
Merhaba, bizde bu sorunu yaşadık, bir ay boyunca ara ara kedimiz tuvaletten çıktığında yeşil akıntı oluyordu. Veteriner idrar yolu iltihabıdır dedi antibiyotik verdi günde bir tane olmak üzere 5 tane içirdim. İcerkende oldu aslında ama şu birkaç haftadır yok çok şükür. O süreçte çok araştırdım ama bu bilgiye bir türlü nette ulaşamamıştım, sorunuzu görünce hemen cevaplamak istedim.

Ekli dosyalar

• IMG_20220331_102538.jpg
    IMG_20220331_102538.jpg
    1.2 MB · Görüntüleme: 6