Kedimin Sırtında Ki Şişlik

Instagram'dan @hayvanlarnet'i takip et!

es.kıleo

Hayvansever
Kedi Dostu
Kedimin 17 nisanda sırt sakrum bölgesinde kısmında kaburga yanında bir şişlik farkettim, elimin altında oynuyor sabit durmuyor. Ertesi gün veterinere götürdüm bir iğne yaptı bir ay takip et,geçmezse patolojiye göndeririz dedi.iki gün sabredebildim bekleyemedim küçülme olmayınca başka bir tanınmış veterinere götürdüm oda kontrol etmemi söyledi bir krem bir sabah akşam içeceği hap verdi en azından öyle boş durmayacağım krem süreceğiz diye birZ rahatladım ama internette okuduklarım beni deli ediyor cok korkuyorum veterinerlerin ikisi de geçmezse patoloji dedi herkesin kedisi cok değerlidir ama benim ki benim en zor artık en çok yaşamaktan bıktığım zamanlar da bana umut ve yaşama sevinci verdi bu yüzden çok daha önemli başına gelen var mı bu durum
Gectimi kac günde gecti?
Birde astrologlara bile sordum kafayı yemiş durumdaydim onlarda kedin hasta operasyon geçirecek dediler saçmaladım belki biliyorum ama çaresizlik mecbur kaldım suan onlarda aklımdan gitmiyor

Arndiol

Hayvansever
Kedi Dostu
yahu sakin olun :) cok klasik bir durum bu.
istisnalar hariç bu durum %90 iğne nedenıyle yada vücudun verdiği bir reaksiyon. sonra dağılıyor.

benım kedımde, arkadaşımın kedisinde de vardı bu. Oynadıgın zaman sağa sola kacan bezelye boyutunda bir beze dediğiniz sanırım.

Biz 2 kedi içinde krem ile günde 2 kez 5er dakika oraya masaj yaparak 2 haftada yok ettık.

Size tavsiyem sürekli veterinere götürüp hayvanı korkutmayın :)

es.kıleo

Hayvansever
Kedi Dostu
yahu sakin olun :) cok klasik bir durum bu.
istisnalar hariç bu durum %90 iğne nedenıyle yada vücudun verdiği bir reaksiyon. sonra dağılıyor.

benım kedımde, arkadaşımın kedisinde de vardı bu. Oynadıgın zaman sağa sola kacan bezelye boyutunda bir beze dediğiniz sanırım.

Biz 2 kedi içinde krem ile günde 2 kez 5er dakika oraya masaj yaparak 2 haftada yok ettık.

Size tavsiyem sürekli veterinere götürüp hayvanı korkutmayın :)
hirudoid krem sür dedi günde 1 kere 5 dakika onu sürüyorum bir tane hap verdi tümör gelişimini engelleyen sizde mi o kremi sürdünüz teşekkür ederim cevap verdiğiniz için :)

Arndiol

Hayvansever
Kedi Dostu
ilacın adını hatırlamıyorum.

Ancak %90 aşı nedenıyle oluşan beze için test vs yapmadan tümör engelleyici ilac verdiyse veterinerinizi değiştirin derim.

es.kıleo

Hayvansever
Kedi Dostu
ilacın adını hatırlamıyorum.

Ancak %90 aşı nedenıyle oluşan beze için test vs yapmadan tümör engelleyici ilac verdiyse veterinerinizi değiştirin derim.
METASTOP diye bir ilaç verdi bunun içeriği tümör için falan yazıyordu ama en son aşıyı olalı baya oluyor ondan korktum biraz o zaman icirmryeyim

Arndiol

Hayvansever
Kedi Dostu
METASTOP diye bir ilaç verdi bunun içeriği tümör için falan yazıyordu ama en son aşıyı olalı baya oluyor ondan korktum biraz o zaman icirmryeyim

Bu değişiyor, benım kedimin tam boyun arkasındaki beze 3 hafta sonra cıkmıstı :)