Kedimin nesi var?

Instagram'dan @hayvanlarnet'i takip et!

Gülce

Hayvansever
Kemirgen Dostu
Eğer kumla ilgili bir sorun değilse üriner problemi olabileceğini düşünüyorum. Çişini yaparken gözlemlemenizi öneririm. Kakasıyla ilgili bir sorun varsa kakası normalden daha katı ve farklı renkte olur. Umarım bir hastalığı yoktur. 🐾

uzayli

Hayvansever
Kedi Dostu
Eğer kumla ilgili bir sorun değilse üriner problemi olabileceğini düşünüyorum. Çişini yaparken gözlemlemenizi öneririm. Kakasıyla ilgili bir sorun varsa kakası normalden daha katı ve farklı renkte olur. Umarım bir hastalığı yoktur. 🐾
Gündüz cok az zeytinyağı döktüm mamasının üzerine ve ondan sonra miyav felan demeden yaptı umarım çişiyle ilgili de bi sey yoktur, kedi kumu olarak ne önerirsiniz ben bu aldığımı biraz acele almıştım açıkçası cok araştırmadan aldım toz çıkarttığını düşünüyorum ben temizlerken felan biter bitmez degistircem bu sefer ne aldığımı bilerek alırsam daha memnun olucam insallah

yunuscelik

Hayvansever
Kedi Dostu
Bende yanyana koyuyordum su kaplarını ve suyunu da tek kaba koyuyordum düzelteyim bari.

Arndiol

Hayvansever
Kedi Dostu
Ben yanyana koyuyorum açıkçası mama sonrası hemen su içiyorlar, ayrı olma nedenini bilemedim :D

Ben mırmır in kumunu kullanıyorum oldukça memnunum

selcanb

Hayvansever
Kedi Dostu
5 katını bırakın yediği kadar içmiyordur bile üzüldüm şimdi yan yana duruyolardi mama kabıyla su kabı değiştiririm yerini de sebebi nedir acaba ben yakın olsalar daha iyi diye düşünmüştüm
Eğer az su içiyorsa farklı yerlere de su kapları koyabilirsiniz. Benim kedim asla su kabından içmiyor, fincanlardan su içmeyi çok seviyor :D o yüzden farklı yerlerde de su olsa iyi olabilir

uzayli

Hayvansever
Kedi Dostu
Eğer az su içiyorsa farklı yerlere de su kapları koyabilirsiniz. Benim kedim asla su kabından içmiyor, fincanlardan su içmeyi çok seviyor :D o yüzden farklı yerlerde de su olsa iyi olabilir
Deniycem farklı yerlere koymayı umarım bol bol içer 😂

Sinemelawen

Hayvansever
Kedi Dostu
Yanyana olunca suyun mamayı islatmasindan dolayı ayrı olmaları gerekiyormuş. Sahiplenirken baya araştırmıştım bunu. Bizimki de bardaktan içiyor mesela. Evin 4 farklı yerinde bardakta suyumuz var 😀

Arndiol

Hayvansever
Kedi Dostu
He öyle yanyana :D ayrı kaplarda benimkiler.

Vay be , ben bile bazen bardaktan içmeye üşeniyorum:D

Sinemelawen

Hayvansever
Kedi Dostu
@Arndiol, ya 2 sene önce ben ders çalışırken mutlaka yanımda su olur. Geldi çöktü 3 kere suyuma 😂😂 o gunden beri bardakta iciyor. Kapta hayatta içmez.