Kedimin gözü akıyor ve kanıyor

Instagram'dan @hayvanlarnet'i takip et!

Taylan

Hayvansever
Kedi Dostu
Kedim yaklaşık 3 gündür hasta veterinerden antibiyotik ve göz burun damlası aldık. Antibiyotiği ne yaptırdıysak bi türlü yediremedik sadece 1 gün yedi. 2 gün gözü çok akıyor ve arada kanama yapıyor bugün fazla kanadı ve gözünü açamaz hale geliyor nolrusunuz acil bi öneride bulunun.

Tevfik

Hayvansever
Kedi Dostu
Çok geçmiş olsun, kedinizin durumuna tüm samimiyetimle söylüyorum çok üzüldüm.

Kedi hastalıkları ve tedavileri hakkında deneyimli arkadaşlar mutlaka geri dönüş sağlayacaklardır.

Gülce

Hayvansever
Kemirgen Dostu
Kanama varsa mutlaka veteriner hekim görmelidir. Buradan bizim söyleyebileceğimiz pek bir şey yok maalesef.
İlacı yutturmak için köfte benzeri bir gıdanın içerisine ilacı sıkıştırıp verebilirsiniz. Köftenin içerisinde ilacı da tüketmiş olacaktır.

Taylan

Hayvansever
Kedi Dostu
Kanama varsa mutlaka veteriner hekim görmelidir. Buradan bizim söyleyebileceğimiz pek bir şey yok maalesef.
İlacı yutturmak için köfte benzeri bir gıdanın içerisine ilacı sıkıştırıp verebilirsiniz. Köftenin içerisinde ilacı da tüketmiş olacaktır.
bütün sevdiği yemeklere koyup yedirmeye çalıştık ama yemedi şimdi bir veterinerle iletişim kurduk ona göre veterinere götüreceğiz.