Kedimin Dikişleri Acil

Instagram'dan @hayvanlarnet'i takip et!

darcy

Hayvansever
Kedi Dostu
merhaba arkadaşlar kedim pazartesi günü fıtık ameliyatı oldu. daha 3 aylık olduğu için çok hareketli hiç durmuyor yerinde ve veterinere gittik perşembe günü pek iyi görünmüyor yarası dedi antibiyotik iğne yaptı karantinadan sonra getir dedi. ama kedimin dikişlerinin olduğu yer şişti sanki. akan bi şey yok kurumuş kan var. endişeleniyorum her yer kapalı. ne yapabilirim aynı şeyi yaşamış birileri var mı? fotoğraf ekleyeceğim.

Ekli dosyalar

• E6D32ABD-AA6C-4410-B6BC-FFD83123EDCB.jpeg
    E6D32ABD-AA6C-4410-B6BC-FFD83123EDCB.jpeg
    602.8 KB · Görüntüleme: 27

Gülce

Hayvansever
Kemirgen Dostu
Vücut dikiş ipine karşı bir reaksiyon göstermiş ve içeride sıvının birikmesine sebep olmuş olabilir. Şişmiş dokuya dokunabilmiş miyidiniz veya iltihap sıvısı akıyor mu?

darcy

Hayvansever
Kedi Dostu
dokunamadım sıvı akmıyor

Gülce

Hayvansever
Kemirgen Dostu
Muayene etmeden bir şey söylemek mümkün değil ancak ağrısı varsa ve kediniz özellikle dokunmanıza izin vermiyorsa en azından telefon ile veteriner hekiminiz ile iletişime geçmenizi öneririm. Evde uygulayabileceğiniz bir ilaç varsa size yardımcı olacaktır. @mevlutunal veteriner hekimimiz de müsait olduğunda sizinle iletişime geçecektir.

darcy

Hayvansever
Kedi Dostu
teşekkür ederim ağrısı olduğunu sanmıyorum çünkü dediğim gibi çok hareketli keyfi yerinde. çoraptan kıyafet yapıp giydirdik onu soyup baktığımız için rahatsız oluyo kaçmaya çalışıyor. veteriner hekimimizden cevap bekliyor olacağım tekrar teşekkür ederim .
şimdi dokundum uyurken yumuşak bir şişlik

Gülce

Hayvansever
Kemirgen Dostu
Yumuşaksa sıvı birikmesi olabileceğini düşünüyorum, veteriner hekiminizin fikrini de buraya yazarsanız başlığı okuyan ziyaretçilerimiz de bilgilenmiş olurlar. Geçmiş olsun. 🐾

darcy

Hayvansever
Kedi Dostu
Merhaba tekrar. Veterinerimiz şişlik için antibiyotik iğne yaptı ve birkaç gün sonra tekrar çağırdı.

Arndiol

Hayvansever
Kedi Dostu
Umarım en kısa sürede iyileşir:)

Tuncay

Hayvansever
Kedi Dostu
Geçmiş olsun, umarım en kısa zamanda iyileşir