Kedimin Dayanılmaz Pati Kokusu (Karşı Koyulmaz manasında Değil x))

Instagram'dan @hayvanlarnet'i takip et!

Çağğ

Hayvansever
Kedi Dostu
Selam. Yerleri iki günde bir özel emici toz toplayıcı bezlerle deterjansız su ile silip kuruyan odalara geçiriyorum lokumu. Kumunu da her gün bir kez temizleyip biraz biraz yeni temiz kumdan ekliyorum. Evimizi her zaman havalandırıyoruz ve misler gibi. Kozmetik kremdir parfumdur tüylerine değmesin diye sevgi zamanlarımızda yüzümü boynumu arındırıcı jellerle yıkıyorum. Hatta bugün de sitedeki pati kokusu makalesini harfiyen uyguladım pati arası perdeler dahil muayene ettim yeni tüy filizlerini inceledim kaktüs falan batmış mı etmiş mi iyice inceledim sildim.. AMA. Benim kedişin patileri kokuyor. Kendine has ağır bi koku, beklemiş ter gibi. Ağzı dişi de tertemiz salyası da yeterli üstelik. Hani uyku zamanı yanımıza gelip boyun mıncıklarlarya gırıl gırıl. O zaman tırnak batmasına katlansam da veterinerin de farkettiği önde arkada birer tırnak patiden yüksekten dönük uzuyor yani muhtemelen evin kapısındaki süs anahtarlıklara zıplayıp takıldıkça kalkmş ama sorun değil demişti. Yani herhangi bi terslik yok ama kokusundan dolayı artk patilerini öperken nefesimi tutuyorum. O kadar da titiz bir çocuk.. sigara da içilmeyen evde büyüyor. Gıdaları temiz kalifiye. Suyu pınarlı drinkwell. Dün havuç brokoli et haşlayıp suyuyla birlikte çekip çorba hazırladm ona hüpürdetti kalorifer yatağında uykusunu da aldı. Sabah bi geldi ayak kokusuyla uyandım. Ölüceeeem 🤪😂😜

Ekli dosyalar

• 6FEAA57D-7F3F-4919-9182-6EC984794051.jpeg
    6FEAA57D-7F3F-4919-9182-6EC984794051.jpeg
    1.2 MB · Görüntüleme: 99

Gülce

Hayvansever
Kemirgen Dostu
Çişine basıyor olabilir mi?

Çağğ

Hayvansever
Kedi Dostu
Çiş gibi kokmuyo bi de temizleniyo gibi görüyorum hep baştan aşağı tükürüğüyle kendini ıslatıyo😆😁

Gülce

Hayvansever
Kemirgen Dostu
Pati temizleme mendiliyle günlük temizlik yaparsanız kokuyu geçirebilir. Koku hastalık kaynaklıysa mendil çözüm olmaz tabii :)