Kedimi kısırlaştırdım.

Instagram'dan @hayvanlarnet'i takip et!

yunuscelik

Hayvansever
Kedi Dostu
Güncelleme:

Bugün dikişlerini söktürmeye gittim ama maalesef tam iyileşmemiş 3 gün sonra tekrar gidicez. Buraya önemli veya yazılabilecek gelişmeleri yazıyorum ki kısırlaştıracak insanlarda neyle karşı karşıya kalacaklarını bilsinler. Ek olarak dün akşam yaramazlık yapıp bandajını sökmüş 23:00 gibi veterinere götürdüm.

Tevfik

Hayvansever
Kedi Dostu
@yunuscelik, inşallah bir an önce kendine gelir de sağlıklı ve mutlu hâllerini görürsünüz.

yunuscelik

Hayvansever
Kedi Dostu
@yunuscelik, inşallah bir an önce kendine gelir de sağlıklı ve mutlu hâllerini görürsünüz.
İnşallah teşekkür ederim. Şuan durumu çok iyi, yatıp mama yemekten baya kilo aldı eskisi gibi hareketlenmeye başladı oyun oynuyor arada, sadece şu yakalıktan dolayı yalayamaması ve yakalığı yalayıp kendisini yaladığını sanması çok üzüyor.

Tevfik

Hayvansever
Kedi Dostu
@yunuscelik, ne derece kendinizi kötü hissettiğinizi çok iyi anlıyorum ama sonucunda çok daha mutlu ve sağlıklı olacak güzel düşünün ve her şey çok güzel olsun. Biraz daha sabırlı olun ve bekleyin sonucuna siz bile şaşıracaksınız :) (iyi anlamda)

yunuscelik

Hayvansever
Kedi Dostu
@yunuscelik, ne derece kendinizi kötü hissettiğinizi çok iyi anlıyorum ama sonucunda çok daha mutlu ve sağlıklı olacak güzel düşünün ve her şey çok güzel olsun. Biraz daha sabırlı olun ve bekleyin sonucuna siz bile şaşıracaksınız :) (iyi anlamda)
Çok teşekkür ederim iyi dilekleriniz için.

Begüm

Hayvansever
Kedi Dostu
Çok geçmiş olsun bir an önce eski sağlığına kavuşması dileğimle :(

yunuscelik

Hayvansever
Kedi Dostu
Güncelleme:

Maalesef Pamuk yakalıktan çok rahatsız ve yarasının bandajını sürekli açıyor takıyorum akşamı hemen söktüğünden bende evden ona giysi yapmaya çalıştım fakat olmadı ameliyat giysisi diye birşey buldum onu sipariş verdim bakalım o işe yarar umarım yakalıktanda kurtulmuş olur. Akşam veterinere götürdüm takmak için sabah yine sökmüş durmuyor ki yerinde :) Dikişleri normalde 8-10 güne çıkması gerekirken şuan 1 hafta sonra sökülecek. Baya uzattı bu süreci.

Arndiol

Hayvansever
Kedi Dostu
sizinki de pek yaramazmış :)

ben korktum valla ben napacam acaba

yunuscelik

Hayvansever
Kedi Dostu
sizinki de pek yaramazmış :)

ben korktum valla ben napacam acaba
Kesinlikle dediğim giysiden alın, hem bu yakalık denen salak şeyden kurtuluyorsunuz hemde yarasının bandajını sökmemiş oluyor. Bir gelsin elime bakalım işe yararsa size özelden linkini atabilirim, herkes çok övmüş yakalıktan kurtarıyomuş dediklerine göre.

yunuscelik

Hayvansever
Kedi Dostu
3e176d53-337f-4e52-aa0e-51540b035419.jpg

Eğer sürekli bandajını söküyorsa sizde böyle bir çözüm bulabilirsiniz :D

Arndiol

Hayvansever
Kedi Dostu
ahhah tonton yaşlılar gibi olmus :D

sarman kedileri cok begenıyorum ama eşim korkuyor :D yoksa alırdım bende