Kedime uygun yatağı nasıl bulurum?

Instagram'dan @hayvanlarnet'i takip et!

Tuncay

Hayvansever
Kedi Dostu
Merhaba arkadaşlar, kedimin kapalı ve açık birer yatağı var, birde 2 katlı kedi evi. Bunların yüzüne dahi bakmadı hepsine yalandan 2-3 kere yattı daha da yatmadı. Kedimin en çok sevdiği yerler sepet ve komodinin altı. Ben evde olduğum sürenin çoğunu bilgisayar başında geçiriyorum, kedim ise bilgisayarın yanında duran sepete yatmaya çok alıştı aylardır her gün 4-5 saat burada uyuyor. Sorun şu ki fotoğrafta görüldüğü gibi sepete çok büyük gelmeye başladı ve komik kazalar yaşamaya başladık. Sepetin yerine, seveceği bir tarafa atmayacağı bir kedi yatağı almak istiyorum nasıl bulabilirim, kumar oynamak gibi bir şey bu.

Evdeki ürünler fotoğraflarını attığım ürünlerle aynı ve bunların yüzüne bakmadı.

Ekli dosyalar

• 1.jpeg
    1.jpeg
    142.1 KB · Görüntüleme: 27
  • 2.jpg
    2.jpg
    54.5 KB · Görüntüleme: 19
  • 3.jpg
    3.jpg
    34.4 KB · Görüntüleme: 21
  • WhatsApp Image 2021-01-27 at 00.33.22.jpeg
    WhatsApp Image 2021-01-27 at 00.33.22.jpeg
    96.7 KB · Görüntüleme: 22

denizddgl

Hayvansever
Kedi Dostu
Tecrübe etmis biri olarak ne hevesle alınıp kenara atılan yatakların gözü yaşlı.. Bir tanesi komodinin üstüne yatmayı huy edindi bu aralar. Altına minder koydum bari sert zemine yatmasın diye. Biri kitaplığın içinde yatıyor evet içinde 😢 Benim de işim gereği evde bilgisayar başındayım hele diğer oğlan bizzat masamın klaveyemin üstüne çıkıp yatıyor inerken her seyi deviriyor. (Bizim nüfus biraz kalabalık :) ). Sepeti alıp sadece battaniye polar tarzı bir sey serseniz hem yumuşak ve sıcak tutması açısından. Ya da altindaki örtüyü yataginin ustune koyarsaniz kendi kokusunu alip yatabilir. En kötü senaryo da yatağı reddedip boşluğa da yatabilir. Biz yine iyi tarafından bakalım :)

Arndiol

Hayvansever
Kedi Dostu
Yatmıyorlar, ne kadar ugrasırsan ugras kedinin karakteri ile alakalı.
Bir ton paraya ahşap Kedi evi aldım 1'si %40 birisi %10 yatıyor,

Kedilerimden birisi bilgisayar sandalyemde, birisi de koltugun sırt dayama yerinin üstünde yatıyor.

Açıkçası 3 numaralı yataga bile yatmıyorlar ise yapılabilecek birşey yok, rutinlerini bozmaya yönelik farklı yönlendirmeler yapılmasını sevmiyorum. Nasıl istiyorsa öyle yapsın :D

Tuncay

Hayvansever
Kedi Dostu
Tecrübe etmis biri olarak ne hevesle alınıp kenara atılan yatakların gözü yaşlı.. Bir tanesi komodinin üstüne yatmayı huy edindi bu aralar. Altına minder koydum bari sert zemine yatmasın diye. Biri kitaplığın içinde yatıyor evet içinde 😢 Benim de işim gereği evde bilgisayar başındayım hele diğer oğlan bizzat masamın klaveyemin üstüne çıkıp yatıyor inerken her seyi deviriyor. (Bizim nüfus biraz kalabalık :) ). Sepeti alıp sadece battaniye polar tarzı bir sey serseniz hem yumuşak ve sıcak tutması açısından. Ya da altindaki örtüyü yataginin ustune koyarsaniz kendi kokusunu alip yatabilir. En kötü senaryo da yatağı reddedip boşluğa da yatabilir. Biz yine iyi tarafından bakalım :)
bugün akşam sepeti kaldırıp sadece örtüyle yatırmayı deneyeceğim bakalım ne olacak
Yatmıyorlar, ne kadar ugrasırsan ugras kedinin karakteri ile alakalı.
Bir ton paraya ahşap Kedi evi aldım 1'si %40 birisi %10 yatıyor,

Kedilerimden birisi bilgisayar sandalyemde, birisi de koltugun sırt dayama yerinin üstünde yatıyor.

Açıkçası 3 numaralı yataga bile yatmıyorlar ise yapılabilecek birşey yok, rutinlerini bozmaya yönelik farklı yönlendirmeler yapılmasını sevmiyorum. Nasıl istiyorsa öyle yapsın :D
bende çok fazla darlamak istemiyorum, sadece bu sepete alışkın geliyor koca poposuyla yatmaya calısıyor düşüyor falan ona çözüm bulmak istedim, ne kadar değiştirmeye çalışsan da zaten nasıl yapmak istiyorlarsa öyle yapıyorlar sonunda :D

yunuscelik

Hayvansever
Kedi Dostu
Ben sırf bu yüzden yatak falan almıyorum evde zamanımın çoğunu bilgisayar başında geçiriyorum ve masamın yanına benle aynı yükseklikte yatak yaptım orda yatıyor hep.

Gülce

Hayvansever
Kemirgen Dostu
Sepette yatmayı seviyorsa kedi evi yerine büyük bir sepet alabilirsiniz belki, yatmazsa da siz kullanırsınız. :D

Arndiol

Hayvansever
Kedi Dostu
Benim fark ettiğim pürüzlü yüzey seviyorlar.
Uzun tüylü halı, kabartmalı koltuk örtüsü, fileli sandalye falan.
Benimkiler cins dicem de sepette pürüzlü 😀

Sinemelawen

Hayvansever
Kedi Dostu
1611853036959768369350525326855.jpg

Anlık benim hatun. Yatağın ortasına kuruldu 😂😻