Kedim Tuvaletini Yapamıyor

Instagram'dan @hayvanlarnet'i takip et!

Sezer

Hayvansever
Kedi Dostu
Merhaba 4 hafta önce sokaktan yavru kedi buldum. Baya hastaydı. Gözleri kapanmış ve geçmeyen bir ishali vardı. Veterinere götürdüm ishal İçin mama verdi. İyileşti ama 3-4 gündür kabız. Veteriner ameliyat yapmamız lazım dedi. Başka veteriner ilaçlı röntgen çekilmeden ameliyata karar verilmez diyor ve masraflar çok pahalı bunun İçin ne yapmalıyım?
Not: belediye veterineri bize getirirseniz kediyi geri alamazsınız dedi.

Arndiol

Hayvansever
Kedi Dostu
tuvaletini yapamaması büyük problem. evde yapacagınız en kolay iki önerim kediye biraz zeytinyağı içirmeniz. kuru mama yanında da yaş mama vermeniz.

öteki veteriner dogru söylemiş, nedenı bilinmeden ameliyat olmaz rontgen ile tıkanıklıgın sebebini ögrenmeleri lazım.

4 hafta önce aldıgınız için artık bebek kedi değildir diye düşünüyorum, normalde poposunu ıslak pamuk ile masaj yaptıgınızda tuvaletini yapar.

Sezer

Hayvansever
Kedi Dostu
tuvaletini yapamaması büyük problem. evde yapacagınız en kolay iki önerim kediye biraz zeytinyağı içirmeniz. kuru mama yanında da yaş mama vermeniz.

öteki veteriner dogru söylemiş, nedenı bilinmeden ameliyat olmaz rontgen ile tıkanıklıgın sebebini ögrenmeleri lazım.

4 hafta önce aldıgınız için artık bebek kedi değildir diye düşünüyorum, normalde poposunu ıslak pamuk ile masaj yaptıgınızda tuvaletini yapar.
3 aylık kedim. İlk veteriner röntgen çekti o şekilde söylemişti ama kedi bugün iyi teşekkürler.