Kedim sallanarak yürüyor

Instagram'dan @hayvanlarnet'i takip et!

mayuked

Hayvansever
Kedi Dostu
Çok geçmiş olsun son durumu nedir acaba düzelme var mı?
Çok teşekkürler. Gözünün şişmesi kafasını vurmasına bağlı ödemden kaynaklıymış şükür ki biraz şişliği geçti. Dengesiz yürüme vs. şeyler ise kabızlıktan kaynaklıymış. Röntgen çekildikten sonra gördük. Ben kafasını vurduğu için beyni hasar gördü sandım şükür ki öyle değilmiş sadece kabızlıktanmış. 6 gün boyunca Duphalac şurup içireceğim 7 gün boyunca probiyotik hap içecek (mamasına karıştıracağım). Orada da 3 tane iğne yapıldı bir tanesi ağrılarının dinmesi için kortizon, bir tanesi bağırsaklarının genişlemesi için, bir tanesi de çiş yapabilmesi için. Şu anlık bir değişiklik yok fakat veterinerimizle iletişim halindeyiz yarına kadar az da olsa düzeleceğini söyledi. Umarım öyle olur.

mayuked

Hayvansever
Kedi Dostu
@mayuked, çevre illerde var mı yakininizda? Bir arastirsin veterineriniz. Götürme ihtimalini varsa her ihtimale karşı götürün derim ben. Umarım ciddi bir şey yoktur.
Dün başka bir veterinere götürmek zorunda kalmıştım o çok ilgilenmedi, kestirip attı ve iç açıcı şeyler de söylemedi. Bugün kendi veterinerime gittim beynine ve kafatasına bakıldı şükür ki hasar görmemiş. Denge kaybı vs. kabızlıktanmış (ağrıdan ve kendini kastığından yürüyemiyormuş). Gözündeki ödemin de büyük çoğunluğu dağıldı şükür.