Kedim Rahatsızlandı

Instagram'dan @hayvanlarnet'i takip et!

Emirhano

Hayvansever
Kedi Dostu
Merhabalar, kedim son 3 gündür bir garip ilk başta yorgun zannediyordum ama son 1 saatir gerçekten artık korkutmaya başladı bundan önceki kedimdede buna benzer bir hastalık yaşamıştım ve mama zehirlenmesi olarak tedavi görmüştü. Şuan onun durumu çok iyi ablamda kalıyor yeni kedi sahiplendik adı mırmır. Ama nefes alışı zorlaştı elektrikli sobanın önünde duruyor sürekli öksürüyor ve tepki vermiyor fazla artık yarın ilk işim bir veterinere götürmek olacak fakat başından böyle bir durum geçen veya bilgisi olan var ise yazarsa çok sevinirim.

IMG_20210201_202942.jpg

Tevfik

Hayvansever
Kedi Dostu
@Emirhano, çok geçmiş olsun, deneyimli ve tecrübeli arkadaşlarımın mutlaka yardımları olacaktır. Umalım da en kısa zamanda kendisine gelir, yeniden çok geçmiş olsun.

Arndiol

Hayvansever
Kedi Dostu
Tüylerinden susuz kalmış gibi geldi bana fakat allerjik birşey, ya da astım tarzı birşey olabilir.

Buradan ne desek yanlış olur, en kısa sürede veterinere götürmenizi tavsiye ederim

ydnydn

Hayvansever
Kedi Dostu
Lütfen bir an önce veterinere yetiştirin. Kedilerde bu titreme-halsizlik semptomları ne yazık ki çok tehlikeli olabiliyor. Hele ki öksürme. Mümkünse bu gece açık bir veteriner bulup göstermenizde çok büyük fayda var.

Ü

Üye silindi 2117

Lütfen bir an önce veterinere gidin . Allah yardımcınız olsun . Çok Geçmiş Olsun.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Gülce

Hayvansever
Kemirgen Dostu
Eğer banyo yaptırmadıysanız tüylerinin dağınık olması hastalığının ilerlediği anlamına gelir. Teşhis konulduktan sonra yardımcı olmamız daha doğru olur. Gelişmelerden bizi de haberdar ederseniz seviniriz. 🐾

Vinda

Hayvansever
Kedi Dostu
Kediniz iyi mi acaba? Umarım kötü bir şey çıkmamıştır.

Emirhano

Hayvansever
Kedi Dostu
Kedim sabaha karşı vefat etti.. Sabaha kadar başında durdum can çekişirken de yanında oldum patisi elimdeydi.. Veterineri aradım vefatından 1 saat önce ama gelene kadar iş işten geçti. Bu arada 2 gün öncesine kadar çok güzel oynuyordu benimle kafasını sevdiriyordu yanımda dolanıyordu bir anda ne olduysa oldu hiç anlamadım çok hızlı bir şekilde gerçekleşti herşey.. :(

Sinemelawen

Hayvansever
Kedi Dostu
@Emirhano, çok üzüldüm :( muhtemelen ciddi bir rahatsızlığı vardı, çünkü Gulce nin de dediği gibi, tüylerinin durumu pek iyi değildi.

Tevfik

Hayvansever
Kedi Dostu
@Emirhano, cidden çok üzüldüm başınız sağ olsun :( böyle durumlarda diyecek başka söz bulamıyorum, üzülüyorum...