Kedim Öksürüyor! Yardım Lütfen

Instagram'dan @hayvanlarnet'i takip et!

MelekP.

Hayvansever
Kedi Dostu
Merhabalar arkadaşlar durumum acil ve şehirdışındayım. Memlekete geldim kediler kat arasında serbest idi. Kazan dairesine girmişler hemen çıkarttım. Ancak iki saat sonra kedim Duman öksürmeye başladı. İlk önce sık değildi 3 4 saatte bir öksürdü. Gece de takip ettim 1 kere öksürdü. Ancak sabah 8 den beri bu 3 kriz geçirdi. Aşırı panik oldum. Veterinerime ulaşamıyorum ve şehirdışındayım. Diş etlerinde de mavileşme var oksijen yeterince alamıyor sanırım. Yarın Ankara'ya geri gidicem ancak durum kötü gözüküyor burada iyi bir veteriner bulabileceğimi sanmıyorum. Astım böyle birden bire başlar mi yoksa başka bir şey mi? Enfeksyon mu alerji mi? Zaten alerji ye müsait toz öksürüğe neden olur mu?
Öksürük kuru boynunu ileri uzatıp sanki boğazından birşey çıkartmaya çalışıyormuş gibi yapıyor. Video da çekmeye çalıştım veterinerime ulasabilirsem diye.

Bu durumla karşılaşan varsa bana biraz yardımcı olursa çok sevinirim. Şuan kafam pek yerinde değil. Teşekkürler.

Furkan

Yönetici
Kopek Dostu
Merhabalar. Çok geçmiş olsun.
Anladığım kadarı ile çok fazla toz ve duman yutmuş olabilir. Böyle bir konuda buradan yorum yapmak hiç doğru olmaz.

Bir şekilde ayarlayıp veterinere götürmeniz lazım. Durum acil olabilir.

Arndiol

Hayvansever
Kedi Dostu
yogun soluma nedeniyle ciğerleri dolmuş, bir şekilde veterinere gitmesi gerekiyor.