Kedim Mia’yı Kısırlaştırdık

Instagram'dan @hayvanlarnet'i takip et!

Azzuro

Hayvansever
Kedi Dostu
Geçmiş olsun eve geldiklten sonra daga çabuk toparlanıcaktır . Benim kızımda kısıtlaştırıldo alarjik bir yapısı var bulduğumda bebek ve hastaydı yaşına kadar yavru kedi maması yemişti sonrasında kısır kedi mamasına geçtik nd tercih ettik

Miela

Hayvansever
Kedi Dostu
@Miela son durumu nasıl kizimizin?
Maşallah iştahımız fazlasıyla açıldı, dışkılamamız normale döndü. Fazlasıyla sıcakkanlı olduk. Dibimden ayrılmıyor, bol bol sevdiriyor. Yarın dikişlerimiz alınacak ve kafalığımız çıkacak özgürlüğümüze kavuşacağız sonunda.

Miela

Hayvansever
Kedi Dostu
Geçmiş olsun eve geldiklten sonra daga çabuk toparlanıcaktır . Benim kızımda kısıtlaştırıldo alarjik bir yapısı var bulduğumda bebek ve hastaydı yaşına kadar yavru kedi maması yemişti sonrasında kısır kedi mamasına geçtik nd tercih ettik
Royal canin kısır kullanıyorum çok severek yiyor ama nd’yi seveceğini bilsem onada geçmek istiyorum aslında.

Sinemelawen

Hayvansever
Kedi Dostu
@Miela, bıldırcın etli olanını dene. Tavuklusu sıkınti çıkarıyor bir süre sonra. Zaten 3 çeşit kısır mamasi var. Domuz etli, bıldırcınlı, tavuklu.

Sinemelawen

Hayvansever
Kedi Dostu
@Miela, aynen tahilsiz yemeleri lazım aslında. Tavuklunun hem az tahillisi var hem de tahilsizi.