Kedim mama yemiyor

Instagram'dan @hayvanlarnet'i takip et!

Tekirbiro

Hayvansever
Kedi Dostu
3 yaşinda erkek siyah beyaz kisir bir kedim var. Zayif ve bakimsiz duruyor hep. Pahali mamalarin koleksiyonunu yaptim yaş mamada aynı şekilde.
Veterinere götürdüm detayli testler yapildi sağlik sorunu yok. Uygun mamayi bulana kadar araştirin dendi.

Bu gün ilk olarak yavru kedi maması aldim ondan biraz yedi bir sorun olurmu acaba yüksek besin değeri.

Halsiz bitkin değil keyiflide değil.

Gülce

Hayvansever
Kemirgen Dostu
Yavru kedi mamalarının protein ve enerji değerleri biraz daha yüksek oluyor. Uzun süreli kullanmanızı tavsiye etmem. Kuru mama dışında bir beslenme çeşidi denediniz mi?

Tekirbiro

Hayvansever
Kedi Dostu
Yavru kedi mamalarının protein ve enerji değerleri biraz daha yüksek oluyor. Uzun süreli kullanmanızı tavsiye etmem. Kuru mama dışında bir beslenme çeşidi denediniz mi?
Yaş mama sevmiyor, ev yemeklerini de hiç yemiyor. Hep kuru mama besledik.

Gülce

Hayvansever
Kemirgen Dostu
Raw-Barf beslenmeyi denemediyseniz mutlaka tavsiye ederim. Kuru mama tercih etmeyen kedilerde kesin çözüm raw-barfta oluyor. Düzgün bir beslenme çizelgesiyle hem tüy sağlığını hem de sağlıklı kilo alımını sağlayabilirsiniz.

Tekirbiro

Hayvansever
Kedi Dostu
Raw-Barf beslenmeyi denemediyseniz mutlaka tavsiye ederim. Kuru mama tercih etmeyen kedilerde kesin çözüm raw-barfta oluyor. Düzgün bir beslenme çizelgesiyle hem tüy sağlığını hem de sağlıklı kilo alımını sağlayabilirsiniz.

Bu mamadan daha önce kullanmiştim severek yemişti, şimdi bulamiyorum markasini hatirlayamadim proplan veya eşdeğeri bir şeydi. Petşhoplari gezdim bulamadim. Nasil bulabilirim belki görmüşsünüzdür.

Ekli dosyalar

• IMG-20200325-WA0000.jpg
    IMG-20200325-WA0000.jpg
    267.6 KB · Görüntüleme: 73

Gülce

Hayvansever
Kemirgen Dostu
Proplanın eş değeri N&D olabilir ama N&D daha yuvarlak oluyor sanırım. Mamanın şeklinden anlamak da pek mümkün olmuyor maalesef.

merve

Hayvansever
Kedi Dostu
İştahsızlık gözden kaçan bir hastalığın habercisi olabilir. Kedinize hangi testler yapıldı?