Kedim Kusuyor

Instagram'dan @hayvanlarnet'i takip et!

wonderlive

Hayvansever
Kedi Dostu
Merhaba, 1 yaşında Tekir cinsi kedim var. Bu sabaha kadar bir problem yoktu. Sabah kustu. Aralıklarla bu saate kadar 4 kere kustu. Sarı renkte içerisinde mama taneleri var. Veteriner bulunduğum yerde yok. Hafta sonu olmasa götürecektim biryerlere. Sebebi ne olabilir ne yapmam gerekir?

BZC

Teknik Sorumlu
Yönetici
Kus Dostu
Sarı renkte kusması 4 defa kustuğundan dolayı mide boş kaldığı için safralı kusmuştur. Kusma devam ediyor mu? Şuan iştahı nasıl?

wonderlive

Hayvansever
Kedi Dostu
Sarı renkte kusması 4 defa kustuğundan dolayı mide boş kaldığı için safralı kusmuştur. Kusma devam ediyor mu? Şuan iştahı nasıl?
İştahı yok yemek yediğini görmedim. Çok az su içiyor. Bu sabaha doğru 2 kere daha kustu.

wonderlive

Hayvansever
Kedi Dostu
Kusması devam ediyorsa ve iştahı yoksa mutlaka veteriner hekime görmeli.
Götürdüm. Tüm testleri yapıldı. Kesin birşey söylemiyorlar. Kan değerlerinde birkaç tanesi düşük çıkmış. Rontgende vs. birşey yok.7-8 tane ilaç, iğne serum vs. verdi. Kusması durdu şuan. Beklemedeyiz.

BZC

Teknik Sorumlu
Yönetici
Kus Dostu
Götürdüm. Tüm testleri yapıldı. Kesin birşey söylemiyorlar. Kan değerlerinde birkaç tanesi düşük çıkmış. Rontgende vs. birşey yok.7-8 tane ilaç, iğne serum vs. verdi. Kusması durdu şuan. Beklemedeyiz.
Geçmiş olsun en iyisini yapmışsınız. Umarım eskisinden iyi olur

Arndiol

Hayvansever
Kedi Dostu
Günde 3 kusma fazlası ya da düzenli olarak hergün kusma sıkıntılılı bir süreçtir.

ama zaten testte birşeyler eksik cıkmış, kullandıgınız mama yetersiz olabilir mi?

wonderlive

Hayvansever
Kedi Dostu
Günde 3 kusma fazlası ya da düzenli olarak hergün kusma sıkıntılılı bir süreçtir.

ama zaten testte birşeyler eksik cıkmış, kullandıgınız mama yetersiz olabilir mi?
Doğduğundan beri aynı mamayı kullanıyorum. Veteriner kusma olduğu için mama ve su tuketmiyor, ondan dolayı değerler düşük olabilir dedi. 1 ay içerisinde kısırlaştırma yaptıracaktım. mamayı değiştirecektim. Şuan toparladı, kusması yok. Mama yiyor ve su içiyor.

• Beğen
Tepkiler: BZC