Kedim kör oldu

Instagram'dan @hayvanlarnet'i takip et!

Opensky

Hayvansever
Kedi Dostu
Geçen gece kedim uyudu ve uyandığında biraz garip davrandığını farkettik. Sonra gözünde bir tuhaflik oldunu gördük. Göz bebekleri kaybolmuş cam gibi görünüyordu. Derhal vetenire görürdük. 2 tane iğne yaptı veteriner ama nedeni konusunda gerçekten tatmin edici bir cevap alamadık. Bir yerlere çarpmış olabileceğini yada başka kedilerle kavga ederken olabileceğini söyledi ama bu iki olasılıkta imkansız. Resimlerini atiyorum foruma imarim yardımcı olan olur. Bir gözünde veteriner kan toplanması olduğu için bu şekiller siyah olduğunu söyledi. Yani iki gözümde aslında mavi şu anda.
IMG-20200721-WA0000.jpg
IMG-20200721-WA0001.jpg

Tevfik

Hayvansever
Kedi Dostu
Çok üzüldüm, bu konuda tecrübeli arkadaşlar mutlaka yardımcı olacaklardır. Bir an önce geçip gider ve umalım kalıcı olmasın🙏🏻😔

Opensky

Hayvansever
Kedi Dostu
Çok üzüldüm, bu konuda tecrübeli arkadaşlar mutlaka yardımcı olacaklardır. Bir an önce geçip gider ve umalım kalıcı olmasın🙏🏻😔
Teşekürler ederim teyfik bey ailecek çok üzgünüz. Sabahtan beri ağlıyoruz tek istediğinimiz biraz bilgi, gereken herşeyi yapmaya hazırız Duman'ın tekrar görmesi için.

Tevfik

Hayvansever
Kedi Dostu
Cidden bu durumunuza çok üzüldüm ve tüm kalbimle inanıyorum ne kadar üzüldüğünüze, çok iyi anlıyorum 😔 konuyu gören arkadaşlar mutlaka yardımcı olacaklardır, buna inanıyorum.

Opensky

Hayvansever
Kedi Dostu
Hasta olmadan önce gözleri böyleydi

Ekli dosyalar

• 20200721_232350.png
    20200721_232350.png
    899.4 KB · Görüntüleme: 67

Gülce

Hayvansever
Kemirgen Dostu
Kendini göz alanında geliştirmiş bir veteriner hekime götürmenizi tavsiye ederim. Bir yerden düşmüş olabilir mi?

Yoenna

Hayvansever
Kedi Dostu
Çarpmadan olmuş gibi görünmüyor. Herhangi bir yara hasar vs yoksa içeriden bir sıkıntı var demektir gibi geldi bana. İmkanınız varsa tomografi çektirerek sorunun kaynağını bulursunuz sanıyorum. Çok çok geçmiş olsun güzel kuzuya...

Opensky

Hayvansever
Kedi Dostu
Bugün kan tahlili yapıldı serum takıldı bu gece klinikte kalacak. Veteriner yaşaması muhtemel ama körlük kalıcı dedi. Tomografi çekilirse haber ederim yine buraya. Herkese teşekürler

Gülce

Hayvansever
Kemirgen Dostu
Çok geçmiş olsun. Umarım sağlığına kavuşur.

Opensky

Hayvansever
Kedi Dostu
Dumanı bugün son yolculuğuna uğurladık. Foruma ilk defa kedim hasta olunca geldim gerçekten böyle bir platformun farkına ancak kedim hasta olunca vardım. Türkiye'de hayvan hastalıklarla ilgili çok az Türkçe kaynak olduğuna ancak bu son 3 günde farkettim. Böyle bir forum için bundan sonra elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışacağım. Hepiminize çok teşekkür ederim arkadaşlar. Umarım sizler ve tüm hayvanlar mutlu ve sağlıklı bir hayat sürer

Tevfik

Hayvansever
Kedi Dostu
@Opensky, çok üzüldüm dumanı kaybetmenize 😔 bizler aynı zamanda gelirimizi sokak ve barınak hayvanlarınada bağışlıyoruz. Elimizden gelen tüm desteği hayvanlar için yapıyoruz. Her zaman kapımız açıktır ve büyük bir aile olabilme yolunda çok güzel bir şekilde ilerliyoruz.