Kedim kendini sevdirmiyor

Instagram'dan @hayvanlarnet'i takip et!

angora

Hayvansever
Kedi Dostu
Herkese merhaba benim 5 aylık dişi bir Ankara Kedim var. Mamasını suyunu düzenli veriyorum, günde çoğu kez kum kabını kontrol ediyorum, beraber uyuyoruz ve kendini sevdirdiğinde ödül maması veriyorum ama yine de kucağa gelen ya da bacağa sürtünüp sevilmek isteyen bir kedi değil. Veterinere gittiğimizde de çok şımarık olduğunu söylüyorlar, istemediği şeyi yaparsan direk tırmalıyor. Ben bunu normal yavru kedi tavırları sanıyordum ama diğer arkadaşlarım da yavru kedileri var, onlar kucağa gelip kendilerini sevdiriyorlarmış. Bu kedinin kişiliğiyle mi ilgili? Kedim biraz daha büyüyünce kendini daha çok sevdirir mi? Biliyorum Ankara Kedilerinin aktif bir tür olduklarını. Sosyal bir kedi ama siz sevinceye kadar yerinde durmuyor. Fikrinizi almak istedim.🐱Yardım ederseniz çok sevinirim.

Gülce

Hayvansever
Kemirgen Dostu
Her kedinin karakteri farklıdır kendini sevdirmekten ve temastan hoşlanmıyor olabilir. Karakterini değiştirmek de pek mümkün olmuyor maalesef :D

Cemgineer

Hayvansever
Kedi Dostu
Aynı sorundan müzdaribiz. 1 Yaşına girmek üzere, yatarken bensiz yatmayan hayvan; normal zamanda doğru düzgün sevdirmiyor :D Canı sağolsun diyeceğiz. 🤷‍♂️

Miela

Hayvansever
Kedi Dostu
Bizimkide sabah ben uyanınca gelir sürtünür yere yatar göbek açar bir de canı isteyince maalesef karakterleri pek değişmiyor ben zorla mıncırıyorum.