KEDİM KAYIP

Instagram'dan @hayvanlarnet'i takip et!

Pammuk

Hayvansever
Kedi Dostu
Arkadaşlar merhaba kedim kaçmıştı, bulduk yani yerini biliyoruz fakat çok korkak olduğu için yanımıza gelmiyor. Bulunduğu yer çok dar bir alan köprü ve yol arasında bir yerde. Oraya da giremiyoruz. Çıkmasını bekliyoruz yanına yaklaşıldığı an tekrar içeri kaçıyor. Lütfen bir tavsiye verebilir misiniz. Nasıl alabiliriz onu ordan?

Gülce

Hayvansever
Kemirgen Dostu
Kedi yakalama filesi ile almayı deneyebilirsiniz. Eğer file de yeterli gelmeyecekse itfaiyeden yardım istemenizde fayda var.

Pammuk

Hayvansever
Kedi Dostu
Kedi yakalama filesi ile almayı deneyebilirsiniz. Eğer file de yeterli gelmeyecekse itfaiyeden yardım istemenizde fayda var.
Denedim ama olmuyor. İtfaiyeyi de aradım gelmiyorlar. Çok üzgünüm nerde olduğunu biliyorum gözümün önünde fakat ulaşamıyorum.

Sinemelawen

Hayvansever
Kedi Dostu
Sevdiği bir şeyi koyun hayır diyemeyecegi, o sizi görmeden saklanin bir yere. Gelince de file yardimiyla çaktırmadan yakalayın.

Arndiol

Hayvansever
Kedi Dostu
taşıma cantası içine yaş mama dökün, kapısını ona dogru cevirin belki gelir.

yunuscelik

Hayvansever
Kedi Dostu
Kafes tarzı bir şey bulun onu bir destekle kaldırın bir köşesini, o desteğede ip bağlayın içine yaş mama veya çok sevdiği yiyecek koyun uzaklaşıp bekleyin şu kuşlara yaptıkları yönemlerden bu genelde işe yarıyor.

Gizem

Hayvansever
Kedi Dostu
Bulmanıza ben de çok sevindim bir defasında kaçtığını sandık bizim miniğin yüreğimiz ağzımıza geldi bahçede olduğunu gördüğümüzde böyle bir sevinç yoktu bizde :)