Kedim kaçtı daha 6 aylık

Serhatsmsk

Kullanıcı

Mustakil bir evde oturuyoruz kaçan kedim haricinde 3 tane daha kedim var evimiz müstakil olduğu için sık sık dışarı çıkıyorlardı bi gün akşam 10 da çıktı 24 saat oldu hala dönmedi her yere baktim bulamadım biraz araştırdım çiftleşme dönemi falanmış sanırım ya da başka kediyle kavga edip bir yere saklanmıştır falan yazıyor sağda solda sizce geri döner mi ? Yardımcı olursanız sevinirim

socrabbit

Moderatör
Kum ve bir kap mama bırakırsanız kokuyu alıp eve dönebilir. Dar ve fazla insanın girmediği yerlere bakmanız bulmanıza yardımcı olabilir. Kaybolan kediler genellikle ıssız yerlere, köşelere pısar.

Serhatsmsk

Kullanıcı
Dediginiz her şeyi yaptim her yere baktim kapının önüne kumunu koydum mamasını koydum hala dönmedi ve bulamadık ümidi kesmeli miyim yoksa bir gün hala gelme şansı var mı:(

socrabbit

Moderatör
Kedisini 1 sene sonra şans eseri bulan bile var. Besleme yapan birkaç kişi tanıyorsanız mutlaka haber verin. Sosyal medyada ve duvar ilanlarında görerek bulduğum birkaç kedi olmuştu. Sokak sokak gezip mama dağıttığımız için doyuramasak bile fotoğraflama şansımız oluyor. Sitemizde kayıp ilanı açabilirsiniz. Bulunduğunuz bölgeye de renkli çıktı alıp birkaç yere yapıştırırsanız bir gören arayan olur.