Kedim ishal ve kusuyor

Instagram'dan @hayvanlarnet'i takip et!

selinay

Hayvansever
Kedi Dostu
Kedimi veterinere götürdüm 2 gün önce antibiyotik ve ateş düşürücü yaptı sonraki gün iyi oldu sonra sabah yine kötüleşti yine götürdüm antibiyotik yaptı ama bir gün iyi bir gün kötü oluyor birşey yutmadığına eminim ne yapmalıyım

Gülce

Hayvansever
Kemirgen Dostu
İshal olduğunda su kaybı fazla olduğundan su tüketiminde daha dikkatli olmanızı öneririm. Veteriner hekiminizin görüşü nedir?

selinay

Hayvansever
Kedi Dostu
İshal olduğunda su kaybı fazla olduğundan su tüketiminde daha dikkatli olmanızı öneririm. Veteriner hekiminizin görüşü nedir?
Üşütmüş olabileceğini söyledi daha 2 aylık sokaktan sahiplendim su çok içiyor suyun dibinde yatıyor kalkıp sürekli içiyor

Gülce

Hayvansever
Kemirgen Dostu
Musluk suyu veriyorsanız içme suyuyla değiştirmenizi öneririm. Rüzgarda ve cereyanda kalmamasına dikkat edin. Veteriner hekiminizin uyguladığı ilaç tedavisi doğrultusunda gelişme gösterecektir. Beslenmesine ve yaşadığı ortama iyileşene kadar ayrıca özen gösterin derim. Geçmiş olsun. 🐾

selinay

Hayvansever
Kedi Dostu
Musluk suyu veriyorsanız içme suyuyla değiştirmenizi öneririm. Rüzgarda ve cereyanda kalmamasına dikkat edin. Veteriner hekiminizin uyguladığı ilaç tedavisi doğrultusunda gelişme gösterecektir. Beslenmesine ve yaşadığı ortama iyileşene kadar ayrıca özen gösterin derim. Geçmiş olsun. 🐾
İçme suyu veriyorum.Sadece cumartesi gittim antibiyotik yapıldı ertesi gün iyi oldu depo antibiyotik yaptım demesine rağmen pazartesi kötüleşince tekrar antibiyotik yaptı veteriner değiştirmemi önerir misiniz acaba

Gülce

Hayvansever
Kemirgen Dostu
Başka bir görüş almanız iyi olabilir. Tekrar kontrole götürdüğünüzde bir şeylerin yanlış gittiğini düşünüyorsanız başka bir hekime de götürebilirsiniz.

Yoenna

Hayvansever
Kedi Dostu
Antibiyotik düzenli tedavi gerektiren bir ilaç. Sanıyorum bünyesindeki hastalık bir antibiyotikle uzaklaşmayacaktır. Düzenli bi 5 gün sanıyorum antibiyotik takviyesi gerekebilir. Başka bir veterinere danışma imkanınız varsa danışın bence. Çok geçmiş olsun 🥺

mevlutunal

Yeni Üye
Kedimi veterinere götürdüm 2 gün önce antibiyotik ve ateş düşürücü yaptı sonraki gün iyi oldu sonra sabah yine kötüleşti yine götürdüm antibiyotik yaptı ama bir gün iyi bir gün kötü oluyor birşey yutmadığına eminim ne yapmalıyım
Merhaba , sorun hala devam ediyor mu?