Kedim ishal olabilir

Instagram'dan @hayvanlarnet'i takip et!

Çağğ

Hayvansever
Kedi Dostu
Yağurt falan verdik ama faydası olmadı başka odalarda uyuyunca kalktığı zaman tutamıyor yere yapıyor bikaçgün sonra kesilmesse veterinere götüreceğiz sizinde öneriniz varsa çok iyi olur.
Patates haşlayın bi lokmacık. En son bu tavsiye geldi aklıma

mevlutunal

Yeni Üye
Yağurt falan verdik ama faydası olmadı başka odalarda uyuyunca kalktığı zaman tutamıyor yere yapıyor bikaçgün sonra kesilmesse veterinere götüreceğiz sizinde öneriniz varsa çok iyi olur.
İç parazitten olma ihtimali yüksek , parazit hapı kullanabilirsiniz. FPV gibi viral sebeplerden de olabilir. İshal olguları basit olmuyor genelde, o yüzden parazit hapı sonrası 3. günde bir değişim olmazsa kesinlikle muayene olması gerekir.

Çağğ

Hayvansever
Kedi Dostu
İç parazitten olma ihtimali yüksek , parazit hapı kullanabilirsiniz. FPV gibi viral sebeplerden de olabilir. İshal olguları basit olmuyor genelde, o yüzden parazit hapı sonrası 3. günde bir değişim olmazsa kesinlikle muayene olması gerekir.
Tamamdır hocam gözlemliyorum.

mevlutunal

Yeni Üye
O bölgeden birazcık tüy kırptık belki kuyruğu dikemiyodur diye kapaksız wc haline getirdik şimdilik iyi gidiyoruz kaşla göz arasında temizlemiş kerata. Ama cıvık feçes devam onu çözemedim. Nd yiyor ve sürekli yiyor. Benim bildiğim mama doyurucu oldukça az yenirdi mama eklemezsem de cazgırlaşıyor afacan:)
Nd çok iyi bir mama , sevdiği için yemek istiyordur. Çok kilolu olmadığı sürece bir sorun olmaz :)

Gülce

Hayvansever
Kemirgen Dostu
Sizce n&d mamasına royalcanin advance gibi mamaları karıştırıp vermek oranı bozar mı yediği müddetçe karışık verebilir miyiz?
Bu soruları yeni bir başlık içerisinde sormanız gerekmektedir. Lütfen konu başlığını konu dışına çıkarmamaya özen gösteriniz. Soruyu kişiye hitaben sormak için etiketle seçeneğini kullanabilirsiniz.