Kedim ishal olabilir

mevlutunal

Kullanıcı
Katılım
10 Mar 2020
Mesajlar
51
Tepkime puanı
33
Puanları
18
Konum
ALANYA/ANTALYA
Yağurt falan verdik ama faydası olmadı başka odalarda uyuyunca kalktığı zaman tutamıyor yere yapıyor bikaçgün sonra kesilmesse veterinere götüreceğiz sizinde öneriniz varsa çok iyi olur.
İç parazitten olma ihtimali yüksek , parazit hapı kullanabilirsiniz. FPV gibi viral sebeplerden de olabilir. İshal olguları basit olmuyor genelde, o yüzden parazit hapı sonrası 3. günde bir değişim olmazsa kesinlikle muayene olması gerekir.
 

mevlutunal

Kullanıcı
Katılım
10 Mar 2020
Mesajlar
51
Tepkime puanı
33
Puanları
18
Konum
ALANYA/ANTALYA
O bölgeden birazcık tüy kırptık belki kuyruğu dikemiyodur diye kapaksız wc haline getirdik şimdilik iyi gidiyoruz kaşla göz arasında temizlemiş kerata. Ama cıvık feçes devam onu çözemedim. Nd yiyor ve sürekli yiyor. Benim bildiğim mama doyurucu oldukça az yenirdi mama eklemezsem de cazgırlaşıyor afacan:)
Nd çok iyi bir mama , sevdiği için yemek istiyordur. Çok kilolu olmadığı sürece bir sorun olmaz :)
 

socrabbit

Moderatör
Katılım
5 Mar 2019
Mesajlar
788
Tepkime puanı
507
Puanları
93
Konum
Eskişehir
Sizce n&d mamasına royalcanin advance gibi mamaları karıştırıp vermek oranı bozar mı yediği müddetçe karışık verebilir miyiz?
Bu soruları yeni bir başlık içerisinde sormanız gerekmektedir. Lütfen konu başlığını konu dışına çıkarmamaya özen gösteriniz. Soruyu kişiye hitaben sormak için etiketle seçeneğini kullanabilirsiniz.