Kedim için tasma.

Instagram'dan @hayvanlarnet'i takip et!

Mia

Hayvansever
Kedi Dostu
Doğru kategoride açamadım sanırım, mobilde olduğum için bakamadım.

Mia'ya kırmızı renk ve zili olan bir tasma sipariş etmiştim, gelmiş. Taktım. Çok tatlı durdu. Sıkmasın diye bayağı gevşek bıraktım.

Ama "ığh miığh" gibi sesler çıkartıyor. Neden olabilir?

Tevfik

Hayvansever
Kedi Dostu
Alışkın olmadığından kaynaklıdır, kendisini boğuluyor gibi hissedebilir. Tasmayı neden taktığınızı öğrenebilir miyim?🤔

Mia

Hayvansever
Kedi Dostu
Alışkın olmadığından kaynaklıdır, kendisini boğuluyor gibi hissedebilir. Tasmayı neden taktığınızı öğrenebilir miyim?🤔

Evimiz biraz büyük ve eşyalarımız fazla. Sürekli kayboluyor. Kuşlara yaklaşabiliyor bazen, ilk gün devirmişti hatta. Böyle gittiği yerlerden duyabiliyoruz. Ayrıca olurda bir gün evden kaçarsa diye tasmasında cep telefon numaram var.

Gülce

Hayvansever
Kemirgen Dostu
Evimiz biraz büyük ve eşyalarımız fazla. Sürekli kayboluyor. Kuşlara yaklaşabiliyor bazen, ilk gün devirmişti hatta. Böyle gittiği yerlerden duyabiliyoruz. Ayrıca olurda bir gün evden kaçarsa diye tasmasında cep telefon numaram var.
Kediler tasma takılmasından hoşlanmazlar. Boyun tasması yerine vücut tasması kullanmanız daha doğru olacaktır. Bu şekilde bir yerlere zıplarken tasması takılırsa boğulmamış olur.

Miela

Hayvansever
Kedi Dostu
Ayrıca kedilerin kulakları çok hassas zilli bir tasma onları fazlasıyla rahatsız edecektir. İlla takıcam diyorsanız paraşüt ipinden yapılan ve emniyet kilitli tasma takmanızı öneririm. Zilin içinede bir miktar pamuk sokarsanız zilin o rahatsız edici sesini daha azaltabilirsiniz.

Mia

Hayvansever
Kedi Dostu
Ayrıca kedilerin kulakları çok hassas zilli bir tasma onları fazlasıyla rahatsız edecektir. İlla takıcam diyorsanız paraşüt ipinden yapılan ve emniyet kilitli tasma takmanızı öneririm. Zilin içinede bir miktar pamuk sokarsanız zilin o rahatsız edici sesini daha azaltabilirsiniz.

Hemen dediğinizi uyguluyorum, teşekkürler.

Çağğ

Hayvansever
Kedi Dostu
Zorlanınca açılan takılma riski olmayan istediğinde çıkarabildiği akıllı tasmalar var maksimum yirmi liraya bulabilirsiniz zili de az çalıyor ama kulağınız hassassa duyarsınz