Kedim hızlı mı soluyor

Instagram'dan @hayvanlarnet'i takip et!

Tuncay

Hayvansever
Kedi Dostu

Kedim hızlı bir şekilde mi nefes alıp veriyor karnının vidyosunu çektim, biraz hareketliydi ama tedirgin oldum

Arndiol

Hayvansever
Kedi Dostu
insanlar dakikada 15-20 arası nefes alırken kedilerde bu 20-40 arasıdır.

Oyun oynadıktan sonra cok hızlı gibi gelebilir ama bana normal geldi su an.

Tuncay

Hayvansever
Kedi Dostu
Oyun oynamadıkda uyku öncesi dellenmelerinden yaşadık bi o yana bi bu yana gitti, videoyu çektiğimde 10dkdır falan yatıyordu, normal değil mi hiç kedi bakmadıgım icin bundan önce normalini bilmiyorum

uzayli

Hayvansever
Kedi Dostu
Oyun oynamadıkda uyku öncesi dellenmelerinden yaşadık bi o yana bi bu yana gitti, videoyu çektiğimde 10dkdır falan yatıyordu, normal değil mi hiç kedi bakmadıgım icin bundan önce normalini bilmiyorum
Bana da normal geldi çok kosturduktan sonra yatip kaliyorlar böyle bi 2 dk 😹

uzayli

Hayvansever
Kedi Dostu
peki koşmadığı yada yorulmadığı zamanlar aldığı nefes buna yakın mı?

Ay videoyu eklemeyi becerebildim mi bilmiyorum ama eklediysem siz de karsilastirin iciniz rahat etsin bence aynılar sizinki 1 2 saniye hızlanmış o da belki rüya felan görüyolardir bizimkinin bazen kuyrugu hareket ediyo elleri ayakları felan titriyo hafif geciyo sonra bi sıkıntı olduğunu sanmıyorum :)

Tuncay

Hayvansever
Kedi Dostu
Ekli dosyayı görüntüle 3511
Ay videoyu eklemeyi becerebildim mi bilmiyorum ama eklediysem siz de karsilastirin iciniz rahat etsin bence aynılar sizinki 1 2 saniye hızlanmış o da belki rüya felan görüyolardir bizimkinin bazen kuyrugu hareket ediyo elleri ayakları felan titriyo hafif geciyo sonra bi sıkıntı olduğunu sanmıyorum :)
Çok teşekkür ederim, videoyu izleyince içim rahat etti, yavrunuzun patişleri pembe pembe çok tatlıymış, güzel mutlu günler geçirirsiniz umarım, teşekkür ederim yardımınuz icin

uzayli

Hayvansever
Kedi Dostu
Çok teşekkür ederim, videoyu izleyince içim rahat etti, yavrunuzun patişleri pembe pembe çok tatlıymış, güzel mutlu günler geçirirsiniz umarım, teşekkür ederim yardımınuz icin
Ne demek rica ederim Tombiks de çok tatlı maşallah hepimiz musmutlu günler gecirelim bebeklerimizle 😹