KEDİM HAMİLE Mİ??

Instagram'dan @hayvanlarnet'i takip et!

mehtapekinoks

Hayvansever
Kedi Dostu
merhaba arkadaşlar 4 kasım da kedimi çiftleştirdim hamile mi değil mi anlamak istiyorum yardımcı olur musunuz?
İştahı arttı biraz göbeği çıktı ama çok uyuduğu zamanlarda göbeği de iniyor, meme uçları büyüdü, biraz daha uysallaştı, geçen veterinere götürdüm bütün belirtiler var ama net bişey söyleyemem ultrason çekmeden dedi, daha belirgin bir özelliği varsa yardımcı olur musunuz bana, ona göre beslenmesine dikkat edeceğim, oyun oynarken zıplamayı çok seviyor ama hamileyse ve düşerse diye oyun da fazla oynatamıyorum lütfen yardımcı olun :(

Tevfik

Hayvansever
Kedi Dostu
Öncelikle hoş geldiniz, açmış olduğunuz konuyu uygun kategoriye taşıdım. Ve gören arkadaşlarım mutlaka size yardımcı olacaktır diye düşünüyorum. Geçmiş olsun.

Gülce

Hayvansever
Kemirgen Dostu
Ultrason olmadan elbette kesin hamiledir demek mümkün değil, tedbir amaçlı hamile kedi veya yavru kedi maması ile beslemenizi öneririm. Karnına dokunduğunuzda rahatsız oluyor mu?

mehtapekinoks

Hayvansever
Kedi Dostu
Ben dokunabiliyorum ama başka biri dokunmaya çalışınca rahatsız oluyor kaçıyor, göbek kısmını başkasına göstersem bile aşırı rahatsız oluyor, normalde hiç yaklaşmazdı kimseye şu an daha sevecen ama.

Gülce

Hayvansever
Kemirgen Dostu
Emin olmak için ultrasonla baktırmanızı öneririm. Ultrason imkanınız yoksa hamilelik süresi tamamlanana kadar sağlıklı beslemeniz daha doğru olur. :)