Kedim fip hastalığına yakalandı :-(

Instagram'dan @hayvanlarnet'i takip et!

Meryem

Hayvansever
Kedi Dostu
Merhaba, kedimin fip hastalığına yakalandığını öğrendim. Araştırdığım kadarıyla GS ilacı var. 84 gün boyunca kullanmak lazım. Fakat fiyatları çok pahalı. 5 ml'lik bir şişesi 80 dolar. Bir şişe benim kedime 3 gün ancak yetiyor. İlaçları daha ucuza bulmanın imkanı yok mudur? Lütfen bilgi sahibi olanlar yardım etsin

Meryem

Hayvansever
Kedi Dostu
bu fiyata rağmen cok yüksek. fiyatlandırmayı sanırım malyete göre değil 80 dolarlık ilaca göre yapmışlar.

Acaba bu fiyatta olmasının sebebi nedir. mesela insanlar için sma ilacının pahalı olma nedeni cok mantıklı. üretim süreci rezalet bir uzunlukta. ama kedi gs ilacları hakkında bilgi bulamadım
Maliyet hesabını ben de bilemiyorum. GS 441524 maddesinin maliyeti ile alakalı olsa gerek. Bir de formülü tabi. Bu tip ilaçları herkes yapabilseydi fiyatları da çok uygun olurdu herhalde.
Meryem hanim, instagramda gulce__gulce diye aratin FİP hastaları için bitkisel karışım hazırlayan bir bayan var benim kedime de faydası oldu (Ben sindirim ve bağışıklık için ürün kullanmıştım ondan)
Şu an ROYAL'den çok memnunum. Kedim neredeyse eskisi gibi. Tedavinin yolunu bulmuşken bir başka ilaca değiştirmek istemiyorum. FIP'in çaresi GS 441524 denen madde ve bu madde ROYAL içinde var. Bir de bağışıklık güçlendiricilerle ilgili farklı yorumlar var. Bu hastalığı almış kedilere bağışıklık güçlendirici takviye yapmak sakıncalı deniyor. Bilginin doğruluğundan tam emin değilim.

Lamekan

Hayvansever
Kedi Dostu
Maliyet hesabını ben de bilemiyorum. GS 441524 maddesinin maliyeti ile alakalı olsa gerek. Bir de formülü tabi. Bu tip ilaçları herkes yapabilseydi fiyatları da çok uygun olurdu herhalde.
.

Ilac sektorune karsi ne kadar iyi niyetlisiniz. Ilacin ederinin bu oldugunu dusunuyorsaniz daha ucuzunu aramanin pek anlami kalmiyor.

Lamekan

Hayvansever
Kedi Dostu

Şu an ROYAL'den çok memnunum. Kedim neredeyse eskisi gibi. Tedavinin yolunu bulmuşken bir başka ilaca değiştirmek istemiyorum. FIP'in çaresi GS 441524 denen madde ve bu madde ROYAL içinde var. Bir de bağışıklık güçlendiricilerle ilgili farklı yorumlar var. Bu hastalığı almış kedilere bağışıklık güçlendirici takviye yapmak sakıncalı deniyor. Bilginin doğruluğundan tam emin değilim.
FIP hastasi kedileri olan pek cok kisi bu kadinin yaptigi karisimlarla, veterinerin olur dedigi kediler iyilesmis. Denemekten zarar gelmez, aksine cok guzel geri bildirimler var. kan emini ilac sektorunun sundugu cozumlere ben inanmiyorum kedimi o kadar teste tahlile tabi tutup sorununu cozemedikleri icin

Meryem

Hayvansever
Kedi Dostu
Tekrar merhaba. Tedaviyi yarıladık. Bugün 41. gün
Kullandığımız Royal GS-441524 çok iyi geldi. Kedimiz eskisi gibi. Yine de tedaviyi 84 güne tamamlamalıyız. Tekrar nüksetmemesi için.
Daha önce soran vardı. Kullandığımız serum ile ilgili bilgi istenmişti. Reklam yasak olduğu için direk adını yazamıyorum. Fakat sosyal medyada (facebook) sayfaları var. 'Royal Gs-441524 procuration area' olarak aratırsanız temasa geçebilirsiniz. Diğer yurtdışı serumların yarı parasına aynı faydayı gördüğüm için diğer hasta sahipleri de boşuna 2 kat para ödemesin isterim. Herkese sağlıklı günler.

• Beğen
Tepkiler: KCG