Pomeranian Boo

Kedim de gariplik

1180x200 Reklam Alanı

Zuzu

Hayvansever
Kedi Dostu
İyi akşamlar arkadaşlar. Danışmak istediğim konuyu nerede açacağımı bilemedim kusura bakmayın.
Benim sevgili kızım yeni bir huy edin Di. Özellikle geceleri evin içinde hız yarışı yapıyor. 5-10dakika sürüyor. İnanılmaz panik halde. Minno diyorum bana bakıyor garip sesler çıkarıp pırr ralli moduna geçiyor. Sonrası malum dil dışarıda ☺️
Uzun zamandır var bu huyu ama son zamanlar da her gece, her gece, oyun yaptığını düşünüyorum. Ama farklı bir durum da olabilirimi? Sizde de böyle garip haller oluyor mu?

Gülce

Yönetici
Kemirgen Dostu
Gündüzleri çok mu uyuyor? :)

Sinemelawen

Moderatör
Kedi Dostu
@Zuzu, yok yok normal. Tüylerini falan da kabartirsa korkma 😀

Mnemosynes

Yasaklı Üye
Kedi Dostu
Merak etmeyin @Zuzu , kedilerin hepsi bu huya sahip galiba. 😹 Bizimkiler gündüz çok uyumasalar bile, gece yarısından sonra azıp kudurup evin altını üstüne getirmezlerse uyuyamıyorlar. Bazen ilgi çekmek için de yapabiliyorlar. 1 saat oynadığımızda sakinleşiyorlar genelde.

bowie

Hayvansever
Kedi Dostu
Gündüz çok uyuyorsa normal. Ben bu aralar vizeler yaklaştı diye ödevlere düştüm falan, bazen kendimi öyle kaptırıp oyun oynadığım zamanı öyle az tutmuş oluyorum ki akşam oynattıktan sonra uyuyor, 1'de kalkıyor de ben yattığım anda yanımda uyutamıyorum. Önce evde koşturuyor, sonra oyuncağını da alıp ranzanın tepesinde aşağı yukarı gidip geliyor, tepemde hoplayıp zıplayıp peluşunu atıp tutuyor ve beni oyuna katmaya çabalıyor ama en sonunda pes ediyor.