Kedim çok hareketli.

Instagram'dan @hayvanlarnet'i takip et!

Vinda

Hayvansever
Kedi Dostu
Arkadaşlar smokin dişi kedim 5.5 aylık oldu. Benim kızım aşırı enerjik bir kedidir. Aynı saatte uyur aynı saatte uyanırız çok şükür 😁 Ama oyuncakları ile oynarken çok yükseğe zıplıyor. Düşerken ayak bileklerine, bacağına bir şey olacak diye çok korkuyorum. Uzun gövdeli biraz da bacakları da uzun bir kedi. 1 metreyi rahat zıplıyor mübarek. Enerjisini başka türlü de atamıyor ama yükseğe zıpladıktan sonra düşerken ayağı incinecek gibi oluyor. Bu normal mi? Bazen aha incitti bacağını diyorum hop yine at gibi koşturmacalar zıplamalar. 🙆🏻‍♀️
IMG_20210206_220737_578.jpg

Arndiol

Hayvansever
Kedi Dostu
Düzgün düşüyorsa birşey olmaz. benim deliler 2 metreden atlıyor :D

ancak düşüşünü kontrol edemez ise sıkıntı ama onada mudahale sansınız yok

Sinemelawen

Hayvansever
Kedi Dostu
Kediler boylarının 6 katına kadar ziplayabilir. Havada takla bile atarlar. Ters düşmediği surece sorun yok. :)

Vinda

Hayvansever
Kedi Dostu
Düzgün düşüyorsa birşey olmaz. benim deliler 2 metreden atlıyor :D

ancak düşüşünü kontrol edemez ise sıkıntı ama onada mudahale sansınız yok
İşte bazen ipi geri yakalayacağım diye kontrolsüz heyecanla düşüyor. Ondan korkuyorum bazen
Kediler boylarının 6 katına kadar ziplayabilir. Havada takla bile atarlar. Ters düşmediği surece sorun yok. :)
Bizim kedi odanın girişinden sonuna kadar rekor kırmaya çalışıyor sanırım. Avını yakalayacağım mantığıyla düşerken kendini kontrol etmiyor, heyecanlı biraz kendisi