Kedi̇m Aralıklarla Kusuyor Ve Halsi̇z Çok Üzülüyorum

Instagram'dan @hayvanlarnet'i takip et!

senamars

Hayvansever
Kedi Dostu
Kedim Mars'ı 2 gün önce barınaktan sahiplendim iç dış parazi aşı ve damlası yapıldı bana kusma halsizlik ishal olabilir dediler eve geldik gayet iyiydi bebekler gibi bakılıyor zaten annem ve babam cok hassaslar 2 aylık cok seviyorum onu neyse dün gece kustu ben veteriner olabilir dediği için cok korkmadım kuru bebek mamasını yemedi gittim yaş mama aldım onuda yemedi ara ara gün içinde sarı beyaz gibi kusmuş simdide cok halsiz veteriner arkadasım ilaç önerdi yarın onu alıcam olmadı iğne yaptıcak ama eğer iç dış parazit aşısının yan etkisiyse suan bir iğne veya ilaç daha ağır gelebilir cok kararsızım cok mutsuzum sizce iğnenin yan etkisimi yoksa başka bişey miii lütfen cevap verin cok çaresizim

Moderatör tarafında düzenlendi:

Gülce

Hayvansever
Kemirgen Dostu
Kedi çimi yedirmeyi denediniz mi? Tüy kusmaya çalışıyordur muhtemelen.

Gülce

Hayvansever
Kemirgen Dostu
Kusmuğun fotoğrafını atar mısınız? Mama kalıntısı var mı?

Tutitu

Hayvansever
Kedi Dostu
Merhaba, kedilerde kusma, kusmuğun sarı olması, halsizlik bunlar ciddi belirtiler. Önce veteriner arkadaşınızla konuşmak yerine uzman bir veteriner hekime muayene ettirin. Kakasını gözlemleyin. Su içip içmediğini gözlemleyin ve bu bilgileri veteriner hekim ile paylaşın. Kimse buradan size sağlıklı bir yorum yapamaz, yapmamalı da... geçmiş olsun.