KEDİLERİN SEVGİ GÖSTERİSİ

Instagram'dan @hayvanlarnet'i takip et!

Melda

Yeni Üye
Kedilerime mama verdikten sonra bir göbek açma gösterisi başlıyor..Demekki güvenlerini kazandım..Kapı seiyle beni görmeleri,hiç tanımadığım kedinin beni görünce mırlaması,normalde kediler güvenmeden göbek sevdirmez.)(

Tevfik

Hayvansever
Kedi Dostu
O güveni verebilmişseniz eğer ne mutlu size @Melda hanım :) Kediler göbek sevdirmeyi değil, kendilerini herkese de sevdirmez :)

HayvanSever

Yeni Üye
Diger Dostu
Kedilerin sanırım 6. his denen bir algılama özellikleri var. Sahibinin duygularını algılayabiliyor sanırım; ama ne kadar doğru kesin olarak bilmiyorum. Nette bu tür bir yazıya denk geldiğimden aklımda kalmış olmalı.

Melda

Yeni Üye

bkmligzmm

Hayvansever
Kedi Dostu
Benim bebeğim hep öper ya kendini sevdirir benimle uyuyor zaten 7/24 sevgi kelebeği hatta şimdi ayağımın ucunda yatıyor ayaklarım ne zaman soğuk olsa gider ısıtır şimdi de soğuk biraz da hastayım geldi yattı benim vefalı çocuğum 🤗

Melda

Yeni Üye
Benim bebeğim hep öper ya kendini sevdirir benimle uyuyor zaten 7/24 sevgi kelebeği hatta şimdi ayağımın ucunda yatıyor ayaklarım ne zaman soğuk olsa gider ısıtır şimdi de soğuk biraz da hastayım geldi yattı benim vefalı çocuğum 🤗
Ask onlar melekler=)

destanhbf

Hayvansever
kediler kendini huzurlu ve güvende hissettiklerinde sırt göbeklerini sevdirir ve göbeklerini açarak yatarlar. hatta bir yazıda okumuştum. kediler kendilerini güvende hissettiklerinde sırt üstü uyurlarmış. sırt üstü paticikler havada yatan bir pisicik varsa evinizde bilin ki siz onun güvenini kazanmış onun kahramanı olmuş olabilirsiniz. :)

bkmligzmm

Hayvansever
Kedi Dostu
Şuan ki halimiz :)

Ekli dosyalar

• IMG_20190314_222328_794.jpg
    IMG_20190314_222328_794.jpg
    244.3 KB · Görüntüleme: 105

Tevfik

Hayvansever
Kedi Dostu
Mutluluğunuz hiç bozulmasın Gizem hanım :)

Birazdan yarışmamızı başlatacağım bu arada :) ND Marka geliyor :)

Melda

Yeni Üye
kediler kendini huzurlu ve güvende hissettiklerinde sırt göbeklerini sevdirir ve göbeklerini açarak yatarlar. hatta bir yazıda okumuştum. kediler kendilerini güvende hissettiklerinde sırt üstü uyurlarmış. sırt üstü paticikler havada yatan bir pisicik varsa evinizde bilin ki siz onun güvenini kazanmış onun kahramanı olmuş olabilirsiniz. :)
kapıyı patiliyor şapşik

cok şerksiniz =)